Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jozi5 avatar jozi5 7 Точки

Проблем със защитата на проект по TWPS

Здравейте, имам следния въпрос: В графика за защити на проектите по TWPS няма дадени конкретни часове за отборите, както при другите курсове. Аз съм сама в моя отбор и нямам възможност да дойда по-рано от 13:30ч. Това, че пише, че защитите са от 10:00 до 18:00ч. означава ли, че може да се дойде по всяко време за защита? Има ли как да дойда по-късно?

4
Teamwork and Personal Skills
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки
Best Answer

Здравей,

Извиняваме се за забавянето. В страницата на курса вече е налично разпределението.

Можеш да го свалиш и от тук.

В момента си разпределена за 15:20, надявам се да успееш да стигнеш навреме.

2
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Здрасти!

 

Аз не виждам да съм в списъка с моята група, аз ли съм пропуснал да направя нещо ? 

0
jozi5 avatar jozi5 7 Точки

Много благодаря! : )

0
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

Да не се окаже, че няма да има защита. То какво всъщност има да се защитава в една Уикипедия статия?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.