Loading...
Plami avatar Plami 373 Точки

От Лъвов мост хващаш 285 или 85. Спира директно пред SofUni. Иначе от Централната ЖП гара няма директен.Можеж да смениш един автобус до Лъвов мост (примерно 213). Но навръщане от SoftUni има спирка точно на Централна ЖП Гара.

Дано съм била полезна :) Успех на изпита!

4
balito avatar balito 4 Точки

Благодаря!

0
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Няма нужда да хваща автобус . Като излезе на централна гара през подлеза може да отида на спирката "Площад Централна Гара" , която е до спирката на трамваите (пада се само напред и в дясно като си в подлеза на гарата) и там също спират 85 и 285 : ) 

2
Yulia avatar Yulia 1346 Точки
Не е нужно да се пътува отделно до лъвов мост. Аз всеки път пътувам директно от централна гара. Просто трябва да се хване автобуса НЕ от спирката пред гарата (!), а от другата спирка (в посока център). За нея трябва да се мине под подлеза, но се хваща направо 85 или 285.
2
petio.bs avatar petio.bs 50 Точки

От Лъвов мост можеш да хванеш и 86.

0
AntyfrizZz avatar AntyfrizZz 238 Точки

http://www.bgmaps.com/map/sofia

С
айтът ще ти е доста полезен (както  и за други хора, които не познават София). Не е трудно да се ориентираш.
А - София, Централна автогара 
Б - ул. "Васил Кънчев" 26
От падащото меню избираш "с обществен транспорт"

Един съвет от мен. Може да се поразходиш и с google steet view по маршрута, за да не стане някакво объркване :)

6
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Здравейте колеги! Аз не съм от София, но ще трябва да дойде в София за приемния изпит през ноември. Бил съм често в София, но никога не съм използвал градския транспорт, което ще ми се наложи сега. Имам няколко въпроса.

1.Доколко разбрах за да стигна до СофтУни от Централна ЖП гара трябва да хвана автобуси 285 или 85, които тръгват от спирка пл.Центрлна гара. Та въпросът ми е тази спирка на снимката ли е въпросната спирка.

https://www.dropbox.com/s/erxplq0nejjkh7v/jp.png?dl=0

2.Спирката на която трябва да слезна е ул.Теофил Ганев .Този ли е спирката.

https://www.dropbox.com/s/iukbmpuwkd58gck/sofia.png?dl=0

3.И трето коя е спирката на която трябва да се кача за да се върна обратно.

Благодаря предварително. :D :)

0
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Зрдравей, също не съм от София но ще се опитам да ти отговоря:

  1. Да 285 и 85 можеш да хванеш от тук. В подлеза към метрото на централна гара има и табели за спирката, аз лично така се ориентирах.  
  2. Да, това е спирката. 
  3. Спирката на която трябва да се качиш е същата от която си слязъл. Повече инфо за градският транспорт в София ТУК.

Успех на изпита!

1
29/09/2014 19:43:26
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Колега, какъв телефон ползваш? Интересува ме дали е смартфон и ако да то каква OS има. Ако кажеш, че си с Android ще те зарадвам.

1
petbaik avatar petbaik 15 Точки

Да смартфон е, но е с Windows Phone. Защо?

0
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

А сега тъй като СофтУни се измести как се стига от Централна ЖП Гара до новата зала на ул. Тинтява?

Благодаря

0
17/01/2015 22:54:14
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Директен автобус е 413. Но според мен по-бързо е с метро - до станция Сердика, след това прекачване по линия 1 до Жолио Кюри (или Г.М. Димитров, все тая). За други удобни варианти по маршрута не се сещам.

2
Petya avatar Petya 2461 Точки
  • С автобус 413 - спира пред Централна ЖП гара (близо до автогара Сердика);
  • Или с метрото от ЖП гарата > Сердика - прехвърляте се на линия 1 (Обеля - Младост) > слизате на Жолио Кюри или Г. М. Димитров (на горе-долу равно раястояние са от СофтУни).

Можете да видите и това упътване за придвижване с градски транспорт от страницата Контакти.

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Маршрутка номер 5 до Метростанция Г. М. Димитров ми звучи като най-бързия вариант

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.