Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dzhabrailov avatar dzhabrailov 18 Точки

Оценяване на домашните(Не са ми оценени всички домашни?)

Здравейте, колеги!
Може вече да има подобна тема, но аз не я намерих. Питането ми е относно домашните. До колкто си спомням 10% от оценката ни ще е точно от тях. Дали са оценени и съответно колко пъти и колко коректно си оценил работите на другите. И си мисля, че трябваше да съберем поне 3 оценки на всяко едно домашно? Ако е така, защо аз имам само 3 оценени домашни с по една оценка? Някой с подобно наблюдение?
Ако нещо аз не съм разбрал и темата е безполезна, моля да ме извините! cool

Поздрави!
И успех на всички на изпита!

1
Общи приказки
dentia avatar dentia 362 Точки

Точките ти идват от предадени домашни и проверени от теб такива. Съвсем логично, няма как да бъдеш ощетен от несвършена чужда работа - не се притеснявай :)

Успех и на теб на изпита! smile

4
petio.bs avatar petio.bs 50 Точки

Предполагам, че доста хора са с млако оценени домашни, тъй като наближава изпита и се набляга на подготовката. След него би трябвало всички да започнат да проверяват домашни.

1
mondegreen avatar mondegreen 1 Точки

а срокът за проверка на домашните някой има ли представа какъв е ?

1
zontak avatar zontak 457 Точки

Мисля,че е един-два дни след като е минал и последния изпит.. Такова нещо ми се върти в главата и мисля,че го чух на една от лекциите на Наков.. :)

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.