Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

Участие в останалите изпитни дати

Въпросът ми е следният. Ако съм записал на 14.04.2014 за изпит , мога ли да взема онлайн участие (един вид тренировъчно) в предишните изпити (чисто от любопитство, става въпрос за този в четвъртък, петък, събота и неделя ?) или няма да имаме достъп до тях ?

Тагове:
0
Programming Basics
dentia avatar dentia 362 Точки

Задачите от изпитети ще бъдат качени и съответно достъпни за тренировка чак след като приключат всички изпити. Това е с цел максимално да се изравнят условията, въпреки няколкото дни разлика.

1
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

И аз така предполагах, но бях длъжен да попитам :) Мерси и успех !

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Освен ако не изтече информация от анонимен източник :D
1
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Аз си мисля, че като изтече даден изпит (като системата затвори) все някой ще качи задачите, дадени на конкретния изпит.

И също така считам, че в това няма нищо нередно, понеже на следващите изпити няма да се дадат същите задачи.

Поправете ме, ако бъркам smile

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Забранено е изнасянето на задачите до няколко часа след края на последния изпит. Задачите не са същите, но са сходни. Не се прави толкова заради това, просто такава е политиката.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.