Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Успех на изпита, колеги!

Здравейте,

Желая успех на всички колеги, които ще се явяват на приемния изпит между 10 и 14 април.

И не забравяйте, дори и да не се представите както е трябвало, не се отказвайте. Невъзможни неща няма, просто невъзможните неща изискват малко повече времеНе се отчайвате, не се самосъжалявайте, това няма да ви помогне. Намерете допълнителни източници на натоварване (SoftUni, Telerik или други софтуерни академии), намерете онлайн ресурси, а защо не и хора, които искат да се развиват като вас и нещата ще се случат сами. СофтУни ще стартира нови групи на всеки 2 месеца, не сте изпуснали нищо.

Спомням си колко разочарована бях от себе си след първия ми изпит на друго място. Реших, че явно програмирането не е за мен без значение, че ме вдъхновява толкова. Заприказвах се случайно с един от шампионите и той ми призна, че не се явява за първи път и горчивият опит го е научил какви са пропуските му. Две седмици по-късно, след усилен труд, вече решавах задачите, които преди ми се струваха като за гении. Два месеца по-късно направих първия си самостоятелен и изключително грозен сайт, но все пак мой. Три месеца по-късно вече ме търсеха за помощ и съвет. А сега искам още и още знания и нямам търпение.

Пред вас има безброй много възможности, изберете тази, която ви тласка към нови знания и умения!

Успех!

 

Тагове:
19
Общи приказки
VentsiDinev avatar VentsiDinev 11 Точки

Колеги не забравяйте, че все пак ако не ви приемат можете да си гледате видео от курсовете и пак да научите  тези неща който искате. Ще си позволя да ви разкажа една история как станах това което съм в програмирането (да си пиша сайт като Facebook, програми като Skype и прочие). Помня как преди няколко месеца (6 - 7 да съм по - точен) питах един приятел за това как се пише система за гласуване или нещо такова след това намерих Телерик академията и започнах да гледам видеата от курсовете им и преди 2 месеца питам същия човек който до преди известно време го питах как се пише система за гласуване дали можеш да си напишеш приложение за телефон на html и той стой и вика няма такова нещо (и малко почнахме да спорим ... но това е друга тема). Така, че ако не ви приемат в SoftUni можете да гледате видеата и да си  знаете материала (така като ви приемат да можете да си вземете другите изпити без проблеми). Успех и дано се представите така, че вие самите да сте доволни от резулатите си.

7
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Пишеш сайт като фейсбук и програми като скайп? Би ли ни показал, за какво става въпрос? Да видим нещо направено от теб?

5
VentsiDinev avatar VentsiDinev 11 Точки

както казах ПИША сайта, не съм го написал така, че не мога да ти покажа готовия в момента но на бързо ще  ти направя някой друга програмка само да измисля кво да правя и до час 2 я имаш :)

-2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.