Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

danchevia avatar danchevia 0 Точки

Започване на обучение

Търсих из форума,но никъден не можах да разбера това което ме интересува..

Ако май месец премина изпита с достатъчно брой точки,ще мога ли да започна обучение септември месец

със точките от този изпит или пак трябва да премина изпит?

Благодаря предварително! :)

Тагове:
0
Programming Basics
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Изпитите са сега, а не май! Иначе попринцип ще ти се пазят точките , но не се знае дали тогава ще са ти достатъчни

1
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Какъв е смисъла сега да взимаш изпит, за да влезеш чак септември. Имам предвид, че така знанията, които си натрупал докато си се готвил малко или много ще се заличат с времето. А те са нужни. Важното е да си винаги във форма и за това навсякъде като минеш даден изпит започваш обучние веднага, а не след половин година. Като почнеш нещо давай до край без да спираш, така ще имаш най-добрата подготовка за следващото ниво.

Успех!

5
danchevia avatar danchevia 0 Точки

Благодаря ви! :)

0
gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки

Понеже ще ходя на бригада в USA и аз се поинтересувах по този въпрос,защото вече всичко за бригадата ми е уредено, та имаш следния вариант ,ако те приемат сега трябва да заплатиш таксата, за да ти пазят място(имам предвид че все едно си студент и ходиш редовно на занятия, но просто накрая няма да се явиш на изпитите и ще трябва да караш нивото отново) и в септемврийския прием, за да започнеш първото ниво трябва да заплатиш още веднъж таксата. Надявам се да бях полезен :)

1
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Това някой може ли да го потвърди? Понеже колкото пъти задам този въпрос във форума, толкова пъти ми беше отговорено, че мога да си използвам точките през Септември без проблем.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Може да се ползва резултата от май за приема през септември! 

Не е нужно да се плащате таксата и да не идвате. На gogodam93 му е по-специфичен случая, той просто не е сигурен, че резлутата сега ще му стигне за следващото класиране.

2
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Има много хора като теб. Както каза Наков ,колкото си взел от изпитите си се запазват като оценка и продължаваш ,когато можеш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.