Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки

Повечето са се записали за събота и за понеделник - тогава всички групи са пълни на макс.

1
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Никой не иска първия ден, винаги се тълпят за последния.

1
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Ами според мен повечето хора са се записали последните дати, уж с презумцията да се подготвят по-добре. Така си го обяснявам аз. Плюс това, ако си на работа, защо да се запишеш в четвъртък вечерта, като можеш да се запишеш петък вечерта? Съответно пък ако не си на работа, защо да се записваш вечерта да висиш до късно и цял ден да си под напрежение, като можеш да се запишеш сутринта.

2
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки
Реално погледнато си прав а и доста хора са с нагласата ,че най напред ще се явят отличниците и ще дадат тежки задачи, а после ще дадат лесни... а в реалността е точно обратното XD
0
dimitar.bakardzhiev.9 avatar dimitar.bakardzhiev.9 6 Точки

Странно е как за 3000 човека онлайн и присъствено има само 1680 места за изпит. И тогава да си зададем въпроса защо тези места не се пълнят :D

1
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Ами не е съвсем странно - университетът започна с доста неизвестни, нормално като за начало. В процеса на изясняване ще има доста отказали се. На въпроса защо - аз съм една от отказалите се - след като минаха лекциите разбрах, че за следващите курсове няма да има дневна група, а вечерните са невъзможни за мен по семейни причини. Съответно не мога да продължа и не виждам причина да ходя на изпит.

Може да има отказали се заради избрания университет-партньор, заради липса на време за подготовка, а имаше и такива, които междувременно са си намерили работа. При толкова много хора щях да се учудя, ако нямаше отпаднали по различни причини.

1
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

На първите 1-2 лекции, залата беше фул до горе.След това започнаха да намаляват хората, докато накрая не си останахме 20-30 човека :) Много от записаните присъствено бяха по поръчка на мама и тате, или просто искаха да видят дали стават за тази работа, или не.Много от тези онлайн пък, са видели, че не става с по 1-2 часа дневно след работа, или са им изникнали други неща.

Впечатление прави и, че въпреки елементарността на първите задачи, има не малък брой хора с под 100 точки.

Просто мнозинството си е помислило, че става като в унсс и компания, но са получили студен душ laughing

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.