Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolay.dimov83 avatar nikolay.dimov83 143 Точки

Домашно 06 цикли - сменили са условията

Здравейте,

 

Докато проверявах домашни за тема 06 Цикли ми направи впечатление, че някой колеги имат задачи от 1-12, а други имат до 19. Погледнах и моите задачи и се оказа, че и аз съм ги решавал до 12-та? Спомням си, че имаше забавяне при качването на задачите и бяха първоначално обявени тук:

https://softuni.bg/forum/questions/details/370/1?pageSize=10

Явно след това в раздела за домашно е качен друг файл и в съответната тема не е пуснато известие - може ли да се удължи срока за предаване на 6-та домашна, за да могат всички да си предадат пълния набор задачи?

Тагове:
3
Programming Basics
Anonymous:
https://softuni.bg/forum/questions/details/370
orlinov avatar orlinov 11 Точки

Да получило се е някакво разминаване. И аз съм от тези дето са решили само 12-те задачи :)

0
Aluin avatar Aluin 76 Точки

Да, имаше ъпдейт и тези които са предали по рано нямат всички задачи.. Все пак аз ако проверявам такова домашно, ще го имам впредвид та няма да утежни оценката. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.