Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Има ли нетърпеливи да разберат резултатите от изпита?

Здравейте колеги,

направил съм едно неофициално класиране на база резултатите от изпита, публикувани в системата за оценка. С две думи набутал съм ги в един ексел и съм ги сортирал, като съм махнал дублиращите имена, защото най - вероятно са трейнарите, които пробват системата. Ето тук е екселския файл.

Запазвам си правото да съм оплескал нещо :). И пак да кажа, че официалните резултати най - вероятно ще са различни защото тука са само резултатите от изпита без да са изчислявани точките при присъствена и онлайн форма на обучение и бонусите от форумната активност.

П.С. Само да отбележа, че nakov е най-слабо представелия се участник в изпита не стига, че се е явил 5 пъти еми и на повечето има 0 точки :). Надявам се да има чувство за хумор :).

10
Общи приказки
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Оправи настройките на публичност :p

3
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

дай жокер

 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

В Моят диск ->Дясно в/у файла -> споделяне -> споделяне и оттам публично в интернет или всеки с връзката.

1
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Сега вече трябва да съм го споделил. За всички в нета.

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Утре е денят! "Любителската" класация звучи много интересно, но достъпът до нея е ограничен. Аз, разбира се, веднага ти пратих request, хаха. И все пак, по-лесно е да направиш публичен файла :)

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Защо утре?? Мисля че чак края на тази или началото на другата ще излезнат класиранията !

-1
dentia avatar dentia 362 Точки

Еми как защо?! Защото Наков каза така! laughing

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

 

 

Според мойто класиране:

Явили се: 928 (подозирам че има служебни резултати. Срещнах името nakov в списъка)

Отличници: 99

Хора с 0 точки: 176

Среден успех: 219.63

Минимален бал: 

ако приемат 2 групи по 200 души: 256

ако приемат 3 групи по 200 души: 110

Баловете няма да са така защото не отчитаме резултатите от домашните, проверките и форума

успех на всички аз този семестър си предостъпвам мястото на друг тъй като съм в чужбина от 2 дни :)

2
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Използвах екселската функция count и всеки ред над с count над 1 съм го изтрил, може и  да има един два служебни резултати ако някой трейнар се е логнал само веднъж.

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Разликите от трейнърите няма да са толкова големи за това не съм ги пипал

1
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Аз съм отчел 908 уникални резултата така, че са към 20 реулзтата, но от тези 20 има с по 500 точки и с 400 така, че може да мръднат тук таме в класирането, но с две думи, ако имаш 50% тоест 250 точки, най-вероятно ще си вътре. Честито на печелившите :)

1
Gondars avatar Gondars 18 Точки

А до кога е срокът за проверяване на домашни , и приблизително на човек по колко се пада да проверят?

0
simeon.emanuilov avatar simeon.emanuilov 30 Точки

Срокът за домашните е до утре сутринта. Трябва да се проверят по 3 домашни от всяка тема.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Наков току що писа, че трябва да се проверят всички домашни до утре сутринта. Трябва най-малко 3 домашни да са проверени по всяка тема.

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки
Наков е отворил тема. Срока е до утре сутринта. Сега допроверявам домашни съветвам и всички, които се борят за по - предно място да го направят. До колкото знам трябва да се проверят поне по 3 домашни от лекция. Аз лично имам мои домашни, които не са проверени нито веднъж. Успех на всички
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.