Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Има ли нетърпеливи да разберат резултатите от изпита?

Здравейте колеги,

направил съм едно неофициално класиране на база резултатите от изпита, публикувани в системата за оценка. С две думи набутал съм ги в един ексел и съм ги сортирал, като съм махнал дублиращите имена, защото най - вероятно са трейнарите, които пробват системата. Ето тук е екселския файл.

Запазвам си правото да съм оплескал нещо :). И пак да кажа, че официалните резултати най - вероятно ще са различни защото тука са само резултатите от изпита без да са изчислявани точките при присъствена и онлайн форма на обучение и бонусите от форумната активност.

П.С. Само да отбележа, че nakov е най-слабо представелия се участник в изпита не стига, че се е явил 5 пъти еми и на повечето има 0 точки :). Надявам се да има чувство за хумор :).

10
Общи приказки
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1549 Точки

Оправи настройките на публичност :p

3

дай жокер

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1549 Точки

В Моят диск ->Дясно в/у файла -> споделяне -> споделяне и оттам публично в интернет или всеки с връзката.

1

Сега вече трябва да съм го споделил. За всички в нета.

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Утре е денят! "Любителската" класация звучи много интересно, но достъпът до нея е ограничен. Аз, разбира се, веднага ти пратих request, хаха. И все пак, по-лесно е да направиш публичен файла :)

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Защо утре?? Мисля че чак края на тази или началото на другата ще излезнат класиранията !

-1
dentia avatar dentia 362 Точки

Еми как защо?! Защото Наков каза така! laughing

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Според мойто класиране:

Явили се: 928 (подозирам че има служебни резултати. Срещнах името nakov в списъка)

Отличници: 99

Хора с 0 точки: 176

Среден успех: 219.63

Минимален бал: 

ако приемат 2 групи по 200 души: 256

ако приемат 3 групи по 200 души: 110

Баловете няма да са така защото не отчитаме резултатите от домашните, проверките и форума

успех на всички аз този семестър си предостъпвам мястото на друг тъй като съм в чужбина от 2 дни :)

2

Използвах екселската функция count и всеки ред над с count над 1 съм го изтрил, може и  да има един два служебни резултати ако някой трейнар се е логнал само веднъж.

0

Разликите от трейнърите няма да са толкова големи за това не съм ги пипал

1

Аз съм отчел 908 уникални резултата така, че са към 20 реулзтата, но от тези 20 има с по 500 точки и с 400 така, че може да мръднат тук таме в класирането, но с две думи, ако имаш 50% тоест 250 точки, най-вероятно ще си вътре. Честито на печелившите :)

1
Gondars avatar Gondars 18 Точки

А до кога е срокът за проверяване на домашни , и приблизително на човек по колко се пада да проверят?

0
simeon.emanuilov avatar simeon.emanuilov 30 Точки

Срокът за домашните е до утре сутринта. Трябва да се проверят по 3 домашни от всяка тема.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Наков току що писа, че трябва да се проверят всички домашни до утре сутринта. Трябва най-малко 3 домашни да са проверени по всяка тема.

0
Наков е отворил тема. Срока е до утре сутринта. Сега допроверявам домашни съветвам и всички, които се борят за по - предно място да го направят. До колкото знам трябва да се проверят поне по 3 домашни от лекция. Аз лично имам мои домашни, които не са проверени нито веднъж. Успех на всички
0