Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Проблем в страницата за оценяване на домашно

Здравейте,

Ако браузера е сгънат на лява или дясна половина на екрана - така че трите варианта за оценяване на домашно да са над полето "textarea" - курсорът в полето за писане не се активира (освен ако не е поставан преди сгъването).

 

Браузер: хром;

Адрес: тук.

 

Поздрави,

Тагове:
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

При мен линкът е счупен frown

Да не би да имаш право само ти да го достъпваш (да е валиден само през твоя акаунт)?

1
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Здравей, 

Възможно е! Днес и аз не го достъпвам!

Дадох линк към оценяването на конкретно домашно, защото не знаех дали не е моментен проблем. В случая е важно да се знае, че е в ..../evaluation/.. частта от адреса на сайта.

Колегите, които работят по сайта би трябвало да знаят, съобщението беше за тях :) (Ако съм преценила правилно категорията.)

Проблемът не е съществен, но е удобство, това е просто вид рапорт/ обратна връзка - за времето, в което ще се стигне до фиксване на дреболиики.

Не успях да заключа темата. Ако модератор прецени, моля да я заключи.

 

 

При оценяване си водя бележки директно в полето за коментари.

 aslv1 можеш да опиташ, когато ти оценяваш. Сгъни експлорера на половина и опитай дали ще ти позволи да сложиш курсър в полето за коментар.

1
11/09/2014 14:40:15
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.