Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Въпрос за плащане на Fundamentals - септември 2015

Искам да попитам когато заплатих 430лв за Fundamentals - септември 2015 за какво точно заплатих? Мислех си че съм дал пари за да уча всичко което обхваща Fundamentals-ла. Сега гледам че има на 12 октомври има курс по Java Fundamentals които е от Fundamental Level но в същото време е отворен курс. Объркан съм.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

За всичко, което е във Fundamentals нивото си платил, не гледай Отворените курсове, те са съвсем друго нещо.

2
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Мерси за бързия отговор

А тога какво ще се учи след Advanced C#. Ако тази програма е правилна ( https://softuni.bg/curriculum ) значи OOP? То и от тука ми дойдоха претесненията защото като цъква на "Java Basics" ме прехвърля на Java Fundamentals.

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Програмата за вашето ниво е:

  • Advanced C# (тече в момента)
  • Java Fundamentals
  • Обектно-ориентирано програмиране
  • Качествен програмен код

 

За разлика от предишното ниво Fundamentals, Java се премества от четвърто на второ място. Ти си записан за всичките четири курса.

1
02/10/2015 23:50:19
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Вече ми е по-спокойно, бях се стресирал че ще трябва да давам по 200лв за всеки курс.

Мерси отново

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.