Loading...
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

[Exam]Java Fundamentals - 4 October 2015 - дисциплина в Code Ground Lab

Здравейте, 
отварям тази тема, за да помоля да бъде обърнато (сериозно)внимание на дисциплината по време изпитите. Днес, за пореден път, в залата (Code Ground Lab) беше свободна говорилня. Обсъждаха се мачове, пускаха се неуместни шеги, пееше се и пр, а не забелязах някой от квесторите да направи поне забележка. Впоследсвие, след като квестор и колега зад мен изясняваха условие на задача на висок глас (защото просто нямаше как да се чуят), не издържах и се преместих в горната зала, където дисциплината вече беше съвсем различна.
Моля наистина да се обърне внимание, защото това не се случва за първи път...

4
Предложения и проблеми 04/10/2015 23:35:41
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки
Best Answer

Аз поемам пълна отговорност за това.

За съжаление не беше само един човек, а три реда. Не бях сигурен дали мога да изгоня цели 15 човека. Успявах да ги усмиря, но за половин час, след това пак се налагаше намеса. Понеже за първи път съм главен отговорник на зала, не бях достатъчно подготвен. Извадих си поуките, обаче.

Няма да се повтори, съжалявам.

13
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Нещо подобно беше и на KПК - затова за този изпит реших да не съм там - радвам се, че съм постъпил правилно. Явно това е Free for all залата, в другата наистина беше съвсем тихо и кротко.

1
04/10/2015 23:51:49
PsychoSphere avatar PsychoSphere 12 Точки

На такъв изпит сигурно тежки балади са пяли.

3
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Аз се признавам за виновен за 3-та.

1
tpavlova avatar tpavlova 32 Точки

А втора задача, кой я сътвори?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Аз...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.