Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Не, само за присъствените.

2
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

А колко е таксата за тези, които са онлайн ?

-1
LSvilenov avatar LSvilenov 0 Точки

@Viktor_Dakov

Тук можеш да видиш плановете, както и кой какво предлага.

0
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Има ли възможност за преминаване към присъствено обучение в момента ?

-1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Ако си онлайн в момента, то е само за подготвителния изпит. След като излезе класирането, ако имаш точки ще можеш да се запишеш и присъствено.

1
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Спомням си, че когато кандидатсвах трябваше да избирам дали искам онлайн или присъствено обучение. Това е било само за нулевото ниво ?

-1
anton.boyanov avatar anton.boyanov 40 Точки

Да за нулевото.

1
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Ок, благодаря много на всичко. Последен въпрос. Днес ли трябва да излезе класирането ?

0
externo avatar externo 119 Точки

След като се говори за промяна в правилата, а именно поправителни изпити, какво пречи да се променят и правилата за онлайн обучаемите да получават стипендия под формата на безплатно обучение, казвам го от позицията на 500т.

2
dentia avatar dentia 362 Точки

И онлайните са хора - прав си! laughing

Иначе онлайн обучението е доста по-евтино и мисля, че е благородно да се отстъпи стипендиантското право само на присъствено обучаващите се. Друга причина, според мен е, че замисълът на онлайн обучението е за хора, които вече работят, и известа част от тях работят в ИТ сферата, което ако се приеме за истина, то е повече от нечестно любители да се състезават с аматьори.

Краткият отговор е - защото е така - във всеки друг университет задочните също са ощетени.

5
externo avatar externo 119 Точки

Това не е университет и не бива да бъде сравняван с други университети. По-скоро е уместно сравнението с https://www.coursera.org/ където обучението е напълно безплатно. Там привилегиите на плащащите са единствено, че получават легален сертификат да се пъчат с него, за разлика от неплащащите, които получават сертификат с неустановена самоличност. Всичко друго е еднакво: достъп до материали, проверяване и получаване на проверка на домашно на равно с всички останали от целия свят. Може би просто на мен ми се иска софтуни да прилича на тази система.

Но все пак ако започнат да се променят правилата в движение рано или късно ще се срине.

п.с.: американския сървайвър е с непроменени основни правила от 25г насам, за разлика от бг версията в която всеки сезон е с различна продължителност, различен тио игри, ту има, ту няма тайни острови, тайни острови от тайните острови и т.н. дивотии, които само отлагат неизбежното, непригодните да отпаднат :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.