Loading...
ickata2112 avatar ickata2112 12 Точки

Advanced C# Exam Problems Practice | 07. Vladko's Notebook

Здравейте, бих искал да помоля за помощ за тази задача, изписва ми, че нулевият тест е верен и всички останали са грешни, но като избера "Детайли" и не ми показва къде точно съм сгрешил и за това не мога да разбера къде точно ми е грешката, цял ден се мъча да я реша тази задача и търсих из интернет за решения, но не намерих и затова реших да попитам тук.

Ето го и моят код:

http://pastebin.com/0euhyRg9

 

Благодаря предварително.

Тагове:
0
C# Advanced
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

В детайлите имаш инфо за нулевия тест; входът и изходът са сравнени с дифчекер. Накрая имаш един ред: No data recovered. 

Освен това обаче имаш и друг проблем, само в един тест проблемът е в този ред.

0
ickata2112 avatar ickata2112 12 Точки

Да, за No data recovered не бях готов, но все пак трябваше да има поне един верен тест, но аз разбрах къде ми е грешката и я реших на 100/100, нулевият тест се е оказал чисто съвпадение просто. Мерси

0
08/10/2015 18:55:07
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.