Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

Грешно условие в judge.softuni.bg за изпита от 12 July 2015

Здравейте, опитах се да си изтегля условието на трета задача от изпита, който се е провел на 12 Юли тази година. 

https://judge.softuni.bg/Contests/100/Programming-Basics-Exam-12-July-2015

Задачата се казва Summertime, но ми изтегля задачата за Striped towel. Явно грешна задача е качена, като файл за изтегляне. Моля пишете ми, когато оправите проблема, защото наистина искам да погледна задачата Summertime.

Тагове:
1
Programming Basics
mustafov avatar mustafov 75 Точки
Best Answer

Условията на задачите от Programming Basics Exam 12 July ги има тук : https://softuni.bg/trainings/1127/programming-basics-may-2015-varna  най-отдолу на "практически изпит".

2
sanker avatar sanker 12 Точки

Всичките задачи са overwrite-нати с тези от изпита на 30.08. И аз исках да ги решавам, но ...

0
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

Питам се тогава, защото изобщо са създавали нова тема: 12 Юли 2015 след като са качили задачи от друг изпит, малко няма логика, дано да качат истинските условия или по-добре да изтрият темата, така няма да се бъркат хората да теглят.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.