Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Да сформираме екип и да правим уебсайт проект(и)?

Здравейте на всички!

Имам една идея - има ли желаещи хора да се съберем заедно в екип и да започнем да правим даден уебсайт проект(и)?

Аз лично съм начинаещ, от около 1 година започнах да уча програмиране и като цяло писане на код. В момента уча за front-end web developer и съм се съсредоточил в трите основни езика за тази професия - HTML, CSS и JavaScript (jQuery). От скоро започнах да уча JavaScript библиотеката - jQuery и засега уча нея. HTML/5 и  CSS/3 знам на базово/основно ниво.

Идеята ми е да се съберем екип, така че да има човек, който да прави front-end частта на дадения уебсайт проект(и), човек, който ще се занимава с back-end частта и човек, който ще изготвя дизайна на проекта(ите). Препдолагам, още по-добре ако се намери и човек, който се занимава със Search Engine Optimization (SEO). И не само, но като цяло всеки човек, независимо с какво се занимава, ако смята, че това с което се занимава може да допринесе за изграждането на проекта(ите), е добре дошъл. А ако успеем да се съберем повече хора, може да се разпределим и по повече от един човек за всяка различна част (back-end, web design, front-end и т.н.).

Например обсъждаме всички заедно какъв проект(и) да правим и ако всички постигнем съгласие, обсъждаме стъпките как ще го правим и го започваме.

Можем да правим проектите с не комерсиална цел, но с главна цел да напредваме в писането на код и също според мен ще бъде плюс - свикването на работа в екип. А защо не и с комерсиална цел, ако измислим нещо интересно или да речем иновативно, което смятаме, че би могло да се хареса на хората и да печелим пари от него.

Независимо дали сте начинаещи или напреднали, важното е да можем да сме си полезни един на друг и да се разбираме. Ако някой от вас има желание да сформираме този екип, моля нека пише.

В този уебсайт се събираме и можете да се регистрирате, ако имате желание да си пишем относно сформирането на екипа - http://our-team-project.comyr.com/index.php

7
Общи приказки 01/12/2015 22:51:21
bgtelbg avatar bgtelbg 2 Точки

Идеята ми звучи много добра ще се радвам ако мога да помогна с нещо спрямо мойте възможности които притежавам.

 

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Здравей!

Прекрасно! Радвам се, че писа.

Написах ти съобщение във фейсбук.

0
10/10/2015 13:17:08
agogo avatar agogo 12 Точки

Здравей!

Аз също ще се включа, ако е възможно! Имам опит с HTML, CSS и JS. Винаги е полезно да създаваш!

Лека!

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Здравей!
Разбира се, че е възможно! Радвам се, че имаш желание да се присъединиш. Би ли желал да оставиш фейсбук или скайп за да ти пиша?

Лека нощ и на теб :) !

0
18/10/2015 23:32:37
agogo avatar agogo 12 Точки

Здравей!

Аз нямам ни Skype, ни Facebook, но мога да ти оставя email и чат канал.

email: tdr.jelev@gmail.com

chat: http://webchat.freenode.net/?channels=pcvarna                       ; тук съм от 9 до 16:30

Пиши когато можеш!

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря! Писах ти в чата.

0
gdikovg avatar gdikovg 22 Точки

Аз съм за, писах ти на face-to :)

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Здравей! Радвам се, че желаеш да се включиш! Отговорих ти.

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

И аз ти писах :)

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Здравей! Радвам се, че желаеш да се включиш! Отговорих ти.

0
Gregor avatar Gregor 11 Точки

Зрдавейте, колеги, аз също съм за!

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Здравей, Gregor!

Радвам се, че имаш желание за това.
Ако пожелаеш остави данни за контакт.

0
21/10/2015 23:36:24
Gregor avatar Gregor 11 Точки

Ще ви предоставя мейл за връзка:

gregor.georgiev@gmail.com

Поздрави!

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря ви!

Писах ви.

Поздрави и от мен!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.