Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dim4o avatar dim4o 288 Точки

[Technical Issue]Проблеми с качено домашно - празен Solution

Здравейте,

Има накакъв технически проблем с домашните, който ми се случва за втори път в курса по "Алгоритми". Единия път като на проверяващ, а другия като на проверяван. За първия случай не мога да гарантирам дали грешката е в системата или в човека, който е изпратил домашното, но за втория случай съм сигурен, че проблемът не е при мен. Коментарът е, че съм предал празен Solution, а не е така. Мога да изтегля това, което съм предал, да го отворя и подкарам без проблем. Изобщо не ми е празен солюшъна, но очевидно по някаква причина е пристигнал празен при проверяващия. Следователно е много вероятно да е някакъв технически проблем.

Не знам какъв може да е проблема, но е нелепо да се случват такива неща. Не ми пука, че съм получил 0 точки или някой ме е помислил за достатъчно тъп, за да кача празна папка. Идеята е да се разбере причината и системата да работи по-добре за всички.

3
Предложения и проблеми 12/10/2015 14:56:56
IvelinTenev avatar IvelinTenev 51 Точки

Възможно е да има нещо общо с типа архив, който качваш. Най-сигурно е да ползваш zip.

 

HTH,

Иво

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.