Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки

QA Fundamentals Retake 10.10.2015 - отзиви и впечатления

Здравейте колеги !

Минаха няколко дни от изпита да осмислим направеното, така че споделете какви са ви впечатленията. :)

Аз лично мисля, че този изпит беше доста по-добре направен от предния, задачата ми се стори по-интересна, сайта не падаше, а и може би го разбрах по-добре заради понатрупания опит от първия изпит. :) На мен не ми стигна времето за автоматизацията, а и там според мен едно 2 часа можеше да отнеме поне да се направи. На мен ми остана само около 1 след описването на бъговете.

Имаше един странен бъг в сайта, който при мен се получаваше при много бързо въвеждане на стойности на итемите в магазина, магазина се бъгваше и изкачаше едно съобщение нон-стоп. Кофтито е, че не знаех как точно да го опиша, тъй като много трудно можех да хвана на 100% условието да се появи този бъг. :D

Иначе отново благодарности на екипа на СофтУни за хубаво изнесения курс, надяваме се скоро да има пак. :) Особено тези от нас, които няма да вземат сертификат се надяват да е по-скоро, хаха ! :D

Тагове:
5
QA Fundamentals
kgerov avatar kgerov 49 Точки

Здравей!

Бъгът с постоянно появяващите се съобщения "object Object" се получаваше, когато си сложиш дума в кошницата и някой друг я купи преди теб.

 

 

 

2
Antonia.p avatar Antonia.p 3 Точки

Някой знае ли кога ще има резултати от изпита на 10.10?

3
Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки

Благодаря ти !

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.