Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Формат на домашни - Photoshop

Здравейте хора, искам да питам преди да ги запазим във RAR документ в какъв формат да правим нещата от домашните. Благодаря предварително

Тагове:
1
Photoshop 15/10/2015 13:13:15
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здравей колега, мисля че избързваш малко, откриващата лекция е довечера, би трябвало да изяснят всички подробности тогава.

И още нещо - мисля че системата на SoftUni приема само ZIP архиви (предполагам защото са универсални и имат native windows поддръжка), така че по-добре избягвай RAR в този случай. 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Системата в общия случай приема zip, 7z и rar, но си много прав, че zip-a е универсален и е добре да се придържаме към ползването му :)

2
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Да но защото бжяха качи ли някакви презентации и имаше домашно затова попитах.

0
DANGERZONE avatar DANGERZONE 2 Точки

Къде е качено видеото от лекцията на 14.10.2015г.? Не мога да го открия .....

1
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Всички материали се качват тук: https://softuni.bg/trainings/1215/photoshop-october-2015

Видеото още не е качено, но предполагам днес ще го качат.

1
DANGERZONE avatar DANGERZONE 2 Точки

Съдечно благодаря! Лек ден на Вси!

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Засега изпращайте вашите работни psd файлове, докато са малки. Другият вариант е да включите в архива само изходните файлове и резултата във вид на .jpg, без psd файла, за да се види от какво е направен колажа. Нека да са кръстени подходящо, например крайният файл да е result.jpg или finall.jpg, за да улесним проверяващите.

Най-отгоре на домашното пише какви файлове приема системата, а именно zip, 7z и rar. Мисля, че 7z прави най-малки файлове, което може би е важно, като се има предвид ограничението от 10МБ.

0
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

Ама как се качват само тва не ми е ясно, гледам качили са видеа лекции но немогат да се гледат.

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Вече би трябвало да се е появило бутонче "Избор на файл". Видеата още се ъплоадват, затова. Скоро.

0
EmilSolenkov avatar EmilSolenkov -4 Точки

А за домашните работи няма ли да се дават някакви точкии.

 

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.