Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vegetassj avatar Vegetassj 0 Точки

Здравей колега,

Според мен на последната задача(номер 9), не трябва да принтираме колко числа се делят на 5 без остатък, а трябва да принтираме самите числа.

Тоест: в момента ако въведем в програмата числото 5 и числото 30, резултатът който ще се принтира на конзолата ще бъде 6, защото числата делящи се на 5 без остатък са 6. (5, 10, 15, 20, 25, 30).

Не трябва ли да принтираме самите числа или само аз така я разбирам задачата.

Поздрави.

-1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

"...prints how many numbers p exist...". Демек принтираш бройката им само. Не мисля обаче, че някой би се разсърдил ако принтираш самите числа де. В крайна сметка правилно ти работи задачата пак.

1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Малко повечко се заиграх с 2-ра задача и мисля, че решението ми би било интересно за някои.

http://pastebin.com/FSnvJGLF

Страшно много ме дразнеше това, че fgets слага на края нов ред и си направих 1 функция която го зачиства. Готиното е, че когато подадеш просто нов ред (когато не си въвел нищо например) и то си го зачиства и ти остава празен char arr.

0
Al.Indjov avatar Al.Indjov 6 Точки

Здравейте Колеги , 

Някой от вас ще може ли да ми подскаже защо не ми се принтира на конзолата "managerPhone" .

http://pastebin.com/mTZW3DEM

0
Victuss avatar Victuss 18 Точки

На терминала се принтира, но излизат странни символи при въвеждане на входа за телефона заради грешката на 50-ти ред.

П.С. Ако имаш предвид самия стринг "managerPhone", не си му дал да се принтира. :)

1
19/10/2015 15:12:31
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.