Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valiobar avatar valiobar 29 Точки

Programming Basics Exam - 12 July 2015-04. Light the Torches

Това е решението ми на задачата :http://pastebin.com/jgzFbcUq

По неясни за мен причини не ми дава 66 точки в ситемата  ,

а пороблема е че и тестовете са за друг изпит и не мога да раззбера с какви стойности ми се прецаква .

Моля помогнета .

Тагове:
1
Programming Basics
krisdx avatar krisdx 68 Точки

Здравей,

в условието пише, че ако следващата позиция на която трябва да отидеш, е същатата, като тази на коятo си в момента, не трябва да правиш нищо (пропускаш хода). Не виждам да правиш проверка за това нещо.

Може да използваш две променливи, една за настоящата позиция и една за следващата и така ще може да ги сравниш лесно.

Ако искаш може да погледнеш моeто решение от изпита.

2
15/10/2015 21:02:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.