Loading...
kPaCuu avatar kPaCuu 2 Точки

C programming ОТВОРЕНИ КУРСОВЕ/ОНЛАЙН ФОРМА

Извинявам се за въпроса, но искам да попитам, защо в онлайн форма неможем да гледаме упражненията?Молбата ми е ако може да се качват и упражненията от лекцийте, защото и ние който сме ОНЛАЙН форма искаме да се упражняваме.Дано някой ми даде отговор на въпроса. 

2
Open Courses
a_rusenov:
Отговорено е на въпроса.
IliqnK avatar IliqnK 30 Точки

Досега не е имало упражнение, което Наско да решава задачи например. След лекциите, просто оставаме за да решаваме домашните. Предполагам, че като има упражнения, които да са по-различни от решаването на домашни в залата ще се запишат и качат.

1
kPaCuu avatar kPaCuu 2 Точки

Може да се качват и тези материали, в който решавате домашни след лекцията,защото на нас ни е по трудно така.Искам да тепомоля да кажеш на наско дали може да се качват тези материали

0
nikidimitrow avatar nikidimitrow 124 Точки

КраСии, няма материали/видео от упражненията. Задачите се рашават от всеки по отделно и ако срещнем затруднения питаме лектора за по-бързо, а всички оналайн студенти като теб е най-добре да питате Гугъл, Стаковърлоу или тук във форума.

Първите задачи от домашното са лесни и има цялата инфомация за тях в Интернет, а ако срещнеш затруднения, някой колеги от курса вече са качили домашните в гитхъб - може да прегледаш.

0
16/10/2015 14:00:46
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не съм сигурен под каква форма са упражненията за този курс, но по принцип всички материали се качват в страниците на курсовете. Обикновено се качва условие на упражнението и всеки може вкъщи да решава задачите.

По замисъл по време на упражненията студентите решават задачи самостоятелно с помощ от асистенти/лектори. В този смисъл няма какво да се гледа или запише на видео.

Каквото и да представляват упражненията за конкретния курс, щом няма качени материали явно просто няма какво да се качи.

0
Al.Indjov avatar Al.Indjov 6 Точки

Здравейте , 

Първо искам да благодаря на Всички вас за прекрасния курс.

Адмирации към Лектора , който обяснява много добре самите лекции.yes

Това което според мен колега Kpacuu  се е опитал да каже е , че не може ли по някакъв начин да се правят сходни упражнения на домашните.

Наясно сте , че в училище , когато се вземе нов Урок по Математика , след това Учителката решава примерни задачи и след края на урока ни дава сходни задачи за домашно.

 

Поздрави

1
NStankov avatar NStankov 18 Точки

Здравейте,

Виждам, че много колеги имат въпроси по домашните включително и аз. Предлагам, ако има желаещи да се събираме онлайн да решаваме задачите заедно. Който има желание можем да отворим една тема и да се организираме съобразено с това, на кой по кое време му е удобно и да се групираме по групички в зависимост от часовия интервал.

0
kPaCuu avatar kPaCuu 2 Точки

Здравей,

Ние с още един колега сме се групирали и решаваме задачи заедно точно поради тази причина, че сме начинаещи и ни е трудно все още да се справяме по сами.Понеже работим и нямаме достатачно свободно време, затова сме се записали и онлайн форма.Хубаво ще е да се съберем повече хора, но мисля ,че ще е много трудно да определим интервал от време.

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Здравейте,

Както вече колегите споменаха, повечето въпроси ги изглаждаме на момента и на мен не ми се е налагало да решавам допълнетелно извън лекциите. Изключение е задачата за обръщане от десетична в двоична бройна система. 

За идните лекции смятаме да процедираме по друг начин - ще решаваме 2-3 задачи заедно след основната лекция.

За да не остават все пак пропуски, кажете вие с кои задачи срещнахте затруднения. В понеделник ще ги решим заедно в час и ще качим запис.

1
18/10/2015 22:17:54
kPaCuu avatar kPaCuu 2 Точки

Здравей,

Радваме се, че ще ни обърнете и на нас малко внимание.Хубаво сте решили да се решават по няколко задачи и да се качват, това ни беше и идеята на нас. Незнам дали да не се направи някаква тема за курса и там всички колеги онлайн да казват с кои задачи имат проблем и да се решават и те и после да се качват.Може да се определи примерно след края на домашното като му свърши срока да се качът с видио задачите които са ни затруднили през седмицата.

0
kPaCuu avatar kPaCuu 2 Точки

Извинявам се, но искам да те попитам и как да си искарам документацичта в нет бинс. Примерно за принтф като дам контол и спес и ми излиза прозорчето, но ми пише, че не е намерена документация.

0
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Под Linux или Windows е проблемът?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.