Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pgeorgiew avatar pgeorgiew 0 Точки

Обучаващи се от Programming Basics - октомври 2015 - Пловдив

Здравейте колеги,

някой има ли информация относно кога и къде ще се провежда курса ? Защото нищо не мога да намеря като информация в форумите и в сайта. 

Благодаря ви предварително !

0
Programming Basics
petarvodenchev avatar petarvodenchev 1 Точки

7 палата на Панаира, сега звъннах. :)

0
pgeorgiew avatar pgeorgiew 0 Точки

Благодаря колега,

И аз звъннях няколко пъти и писах няколко писма докато получа  информацията която ми е нужна, но за съжаление се оказа, че поради някаква неясна за мен причина не съм бил записан и следователно затова не съм получил писмо с адреса и часа на курса. Макар, че получих друго писмо с потвърждение, че съм бил записан с пресъствена форма на обучение. Но както и да е ! Успешен и ползотворен курс ви пожелавам 

0
petarvodenchev avatar petarvodenchev 1 Точки

По някаква случайност и при мен така се беше получило, макар че бях избрал Пловдив, бях записан в София за присъствено, но ме прехвърлиха, след като помолих. smiley

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! В мейла, който изпратихме миналата седмица, за одобрение за участие в курса, сме посочили мястото. А именно: Конферентна зала, палата 7 на Международния панаир Пловдив (бул. "Цар Борис III  Обединител" 37).

0
nterziev avatar nterziev 0 Точки

Исках да попитам, дали разполагате с някакви машини в залата или да разчитаме на личните си лаптопи?

0
pgeorgiew avatar pgeorgiew 0 Точки

Благодаря ви Патя,

разбрах вече след няколко позвъннявавания на телефона даден в сайта и след няколко писма се оказа, че не съм записан във въпросния курс и затова не съм получил въпросното писмо миналата седмица (нищо, че получих друго писмо с потвърждение, че съм записан присъствена форма на обучение) Но стават грешки няма да бъда дребнав и заядлив ! Отново сърдечни благодарности за отговора ви  

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@nterziev Не, няма машини в залата, така че е добре да носите личните си лаптопи.

@pgeorgiew Съжалявам, че така се е получило. Радвам се, че си се свързал с колегите, имаме супер много запитвания всеки ден и понякога не можем да отговорим веднага, но се стараем да връщаме отговор в рамките на 1-2 работни дни.

Може ли да ми кажеш какъв мейл за записване в присъствена форма си получил по-точно? За да не спамим в темата, предлагам да ми препратиш съобщението на мейла ми направо: petya@softuni.bg. Благодаря за проявеното разбиране!

0
crazyroler avatar crazyroler 1 Точки

Аз също имам въпрос.

Очертава се, да нямам възможност за явяване на изпита на 17.01.2016г в Пловдив, но вече го заплатих.

Какви са вариантите от тук насетне?

Явявам се на следващата насрочена дата на изпита за курса или връщате сумата, и когато реша да се явя на изпит, заплащам сумата и се явявам. 

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.