Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

penkov avatar penkov 110 Точки

Здравей,

мисля че утре системата ще бъде отворена за качване на домашни или ако не утре то вдруги ден, но ще бъде отворена.

1
addie avatar addie 1 Точки

Благодаря.

0
ivantt avatar ivantt 3 Точки

Не мога да открия прозореца за качване на домашните!

Съжалявам, открих го. Активен е вече бутона.

1
18/10/2015 12:31:16
ivangoranov avatar ivangoranov 3 Точки

Къде се намира? Още не го намирам.

0
Elian avatar Elian 4 Точки

Добър ден! Ако е възможно да нарправиш скрийншот къде се намира прозореца ще бъдем много благодарни ! :)
Поздрави.

2
ivantt avatar ivantt 3 Точки

влизате в профила си и на началната страница, жълтия бутон долу

1
Cobalt avatar Cobalt 7 Точки

Здравейте приятели.

Аз също имам проблем относно изпращането на домашното.

Ето това е при мен:

                             

 

2
18/10/2015 13:34:33
Waffoss avatar Waffoss 0 Точки

При мен е същото,

0
noob123 avatar noob123 1 Точки

При мен е същото някой може ли да обесни какво става и кога ще можем да си качваме домашните ;) благодаря предварително 

1
18/10/2015 15:08:05
iskren_velichkov avatar iskren_velichkov 3 Точки

Здравейте, и при мен е така.Явно системата не е още съвсем актуализирана. Все пак курсът започна днес. 

0
IliyaBeshovishki avatar IliyaBeshovishki 1 Точки

При мен беше активно, успях да го кача около един часа снощи. Можете да си го изтеглите обратно ако ви потрябва дадено домашно в следващ момент, а не го пазите на компа си.

0
aruseva avatar aruseva 29 Точки

Здравейте!

Аз съм записана за курсът, който започна във Бургас, но и там бутона е неактивен.

                              

Някои от Бургас успял ли е да си качи домашното?

1
Snooty7 avatar Snooty7 -1 Точки

Здравейте и от Пловдив... няма активен бутон и при мен.smiley

0
aruseva avatar aruseva 29 Точки

Писах им на e-mail и ми активираха бутона :)

1
Cobalt avatar Cobalt 7 Точки

Здравей, аз съм от Пловдив и при мен бутонът за качване на домашното е активен от днес.:)

0
Elian avatar Elian 4 Точки

Колеги, Fear no more! :) Початих си със някой от Softuni и вече можем да качваме домашни!
Оказа се, че срокът на домашното бе е бил определен :) Поздрави от Пловдив!

0
aglika avatar aglika 12 Точки

Здравейте,

Без да искам качих домашното от тема 2 от курса по Photoshop в тема 3, по която още не са проведени лекции. Може ли да се изтрие?

0
icaka98 avatar icaka98 3 Точки

Здравей,

Не може да се изтрие, за съжаление. Но това не е проблем, просто качи домашното за тема 2 при тема 2, а когато напишеш домашното за тема 3 го качи при тема 3. Така при повторно качване на домашното, предишното такова бива заменено. Дано съм помогнал :)

Поздрави и успех! :)

0
aglika avatar aglika 12 Точки

Окс, мерси. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.