Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iMitaka avatar iMitaka 48 Точки

Според мен изборите би трябвало да не повлияят на лекциите, понеже съм учил и в друг университет преди това и сме си карали нормални лекции в тия дни, а те самите избори са на 25 (неделя)... така, че невярвам да се отразят нещо. :)

2
17/10/2015 23:45:03
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Лекциите в Бургас ще се провеждат на 25- ти октомври. Не знам дали за всички градове ще е така или зависи от заетостта на залата. Можеш да провериш в страницата, където качват материалите за твоя курс, първия в полезни линкове - ГРАФИК НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ.

1
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

В графика на залите няма промени, но все пак реших да попитам, защото в доста случаи изборите са влияели по един или друг начин на учебния процес и ми стана интересно...

Благодаря! Ако има промени, нека да се споделят..

Лек и спорен ден!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.