Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

yuletodim avatar yuletodim 37 Точки

Моля за съвет за free антивирусна програма

Здравейте, колеги!

Моля за съвет за free антивирусна програма, която да работи добре с VisualStudio.

До скоро ползвах McAfee Internet Security  и след като ми изтече абонамента си сложих AVG. Оказва се обаче, че AVG си има собствено VisualStudio и при определени рядко срещани ситуации влизат в конфликт. Малшанс, но на мене ми се случи вече 2 пъти и за последните 4 месеца 2 пъти преинсталирах Windows. Моля, за съвет, ако някой е имал подобен проблем и е намерил решение. Предварително благодаря.

0
Общи приказки
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Аз съм доволен от http://www.360totalsecurity.com/en/features/360-total-security-essential/

След инсталацията от настройките е необходимо да включиш ползването на енджините на Bitdefender и Avira за по-голяма сигурност. Иначе ползва само собствения си енджин и проверка на файловете в облака.

1
18/10/2015 12:36:52
yuletodim avatar yuletodim 37 Точки

Благодаря!

0
agogo avatar agogo 12 Точки

Здравей!

Аз използвам ClamWin, която е направена под VS и не би трябвало да има проблем между им. Самата антивирусна няма сканиране в реално време, но има допълнителна програма наречена Clam Sentinel, която използва ClamWin за сканиране в реално време.

Интересно е, че е Linux Live Cd Tools(Parted Magic) я използва за сканиране на NTFS дялове!

И най-хубавото е - изключително ниски системни изисквания и сравнително бързо сканиране!

Мое мнение(не се съобразявай с него), че когато една AV сканира прекалено бързо не бива да й се вярва много.

Пробвай, ако тази на колегата не ти хареса!

Нищо не губиш! Е, може би една преинсталация :)

Лека

1
yuletodim avatar yuletodim 37 Точки

Благодаря. Май ще се спра на Avast. Оказа се, че доста хора са си правили труда да правят тестове на VS с различни антивирусни. Разбира се има и доста различни мнения, но май Avast надделява.

0
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

От години не ползвам антивирусни, освен тази на Уиндоус де, ако се брои за такава хехе и не съм имал никакви проблеми. Лично според мен ако човек се има за достатъчно разумно Зад Клавиатурно Устройство и има прилична браузърна "хигиена", не би трябвало да има никакви проблеми с вируси и съответно няма нужда да си товари машината с подобни програми.

0
19/10/2015 11:57:33
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.