Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xpucu avatar xpucu 26 Точки

[TWPS] Поправка?

Здравейте,

Тъй като съм изпуснала всички срокове за домашни в курса до момента, а доколкото разбирам по него изпит няма, се чудех има ли поправка по него и в какво се изразява тя?

Не съм записана за екипен проект, така че предполагам че оценката се формира 100 % от домашни. (В слайдовете пише, че е 50 % от изпит, 50 % от екипен проект, но не пише какво става, ако не си записан - а в поканата изрично е упоменато, че не е задължителен и че не губиш точки, ако не се запишеш, затова и не съм го записала).

Има ли възможност да предавам домашни със следващия курс по Fundamentals или има друг процес за поправка?

Мерси!​​

Тагове:
1
Teamwork and Personal Skills
zhecho15 avatar zhecho15 6 Точки

И аз съм в същото положение и съм много притеснен, защото оценката от този курс може да свали цялостната ми оценка с една единица, което е много лошо...

0
moholovka avatar moholovka 169 Точки

Предавай ги сега, само че срока е до днес.

0
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Нямам желание да предам нещо ей-така на тагадък, щото срока изтича и "да хвана 3". Именно затова питам и за поправка, за да мога да си изгледам видеата и направя нещата.

Никой ли не е ходил на поправка по предмета? :(

0
expressingx avatar expressingx 21 Точки

И аз съм така и имам 2 изпуснати домашни (предполагам и ти, то сме имали 3 домашни досега). Ще видя крайната ми оценка с 2те пропуснати домашни и ако не съм доволен тогава ще мисля за поправка. На този етап не мисля, че трябва да те тревожи.

0
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Орисъединявам се с 46 т.съм без да съм участвала в екипен проект,  с 3,98 как да се примириш ?!

Какви са ни възможностите за повишаване ?;

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.