Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Homework - Math for Developers - october 2015, Бургас

Здравейте, колеги smiley Първо искам да споделя с вас огромната си радост, че и тук в Бургас при нас стартира така дългоочакваният подготвителен курс по Основи на програмирането, да ви поздравя smiley и най-накрая да попитам някой знае ли кога ще бъдат качени видеата от 17 октомври, и кога ще се визуализира опцията "Предаване на домашни"?? Благодаря предварително  laugh

0
Programming Basics
nadiya89 avatar nadiya89 1 Точки

Здравей. При мен тази сутрин се активира линка. Видео от 17 октомври за втора група няма. Не е осигурен запис. Но лекторът Русалийски каза, че трябва да гледаме видеата от август София. Много добри са се получили лекциите на Наков. Както той каза започнал е да обяснява "много цветущо"

0
vlad.dinev avatar vlad.dinev 13 Точки

Що се отнася до лекциите, спокойно можеш да гледаш която и да е лекция от който и да е Programming Basics курс. 

0
rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

А къде да гледам за качване на домашни, понеже на мене не ми се визуализира нещо тази опция ??

0
vlad.dinev avatar vlad.dinev 13 Точки

Логни се с акаунта си и избери съответния курс за който си кандидатствала. На страницата на курса трябва да виждаш три графи - Тема, Материали и Домашно. Ако не виждаш Домашно, а си логната и на правилния курс, значи не си записана за него. Записванията за Programing Basics приключват към две седмици преди началото, или нещо такова. Ако си решила да се запишеш 5 дни преди началото например, значи си се записала за следващия курс.

При мен се беше случило точно това :D

Не се притеснявай да звъннеш на номера от Контаки и да питаш. Обслужването е супер, много са учтиви.

0
Northwind avatar Northwind 7 Точки

Здравей!

И при нас в Пловдивския курс се получи забавяне на актуализацията на сайта и опцията за предаване на домашни не беше активна известно време, но се появи в понеделник мисля (да ме поправят колегите ако греша).

Иначе изглежда по този начин:

0
rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Ами аз горе-долу знам, че така изглежда опцията (благодаря за упътването), но при мене все още няма такава, а е сряда и се притеснявам, че ще изтърва срока, който е може би 1 седмица, до събота.frown

0
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Срокът за предаване на домашното е 23 октомври, 23:59:59 часа. Ако още не ти е активирана опцията за качване, най- добре изпрати email до екипа на SoftUni,  да питаш защо така се получава при теб. При мен мисля, че се активира вторник вечерта (и аз съм от Бургас).

 

0
22/10/2015 09:07:25
Northwind avatar Northwind 7 Точки

rali_kali, наистина ще е най-добре да се свържеш с екипа на SoftUni и да ги информираш за проблема, ако все още не си го разрешила.

Преди това се увери че си избрала правелния курс Programming Basics от панела в ляво, в твоя случай Programming Basics - октомври 2015 - Бургас. Ако не си избрала курса, за който си се записала, опцията за предаване на домашно няма да е активна.

Поздрави!

0
tanml17 avatar tanml17 27 Точки

Здравей, аз също съм от Бургас, но опцията за качване на домашно ми е активна от отдавна и съм си го качила. Можеби е добре да се свържеш с администратор да видят къде е проблема.

0
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Аз също съм от Бургас, виждам опцията за предаване на домашни, но не мога да отворя файловете "Упражнения" и "Домашно". Опитвах с офис 2007, но не стана. Трябва ли да имам инасталирана програмата Visual Studio на компютъра за да ги отварям или проблема е друг?

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

 Mariela а логнала ли си се с акаунта си?

0
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Да първо се логвам и след това изтеглям файловете на компютъра ми, но те не се отварят. Дава ми съобщение, че имало проблеми със съдържанието.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.