Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgisomnoev avatar georgisomnoev 11 Точки

[Technical issue]Java Fundamentals октомври 2015 - Teamwork Problem

Имам възможност да оценя съотборниците си, които дори все още не познавам. Не мога да погледна профил. Опитах да ги потърся като потребители, но без успех. 

Пример: Георги Петров - 64363 резултата(само потребители филтър).

Въпросът ми е: Умишлено ли е направено така или е бъг? Ако за напред ще е така, нека поне да можем да отворим профила им, за да се намерим и да започнем съвместна работа.

Тагове:
0
Предложения и проблеми 21/10/2015 20:46:16
aababy avatar aababy 14 Точки

Да! И аз забелязах същия проблем.
Би трябвало да е бъг.
Ще бъде много по-добре, ако функционалността при Java Fundamentals Teamwork е идентична с тази на останалите екипни проекти.
Надявам се скоро да има корекция.

0
supersane avatar supersane 234 Точки

А ти присъствено или онлайн си, защото аз съм онлайн, а още никакви известия нито съотборници, нищо?

0
georgisomnoev avatar georgisomnoev 11 Точки

присъствено

1
georgisomnoev avatar georgisomnoev 11 Точки

Колега ми каза, че имало имената на потребителите в email-a с датите на защитите на проектите. С тях вече могат да се намерят потребителите.

Mail Subject : "Защити на екипен проект - Java Fundamentals октомври 2015"

Дано да го fix-нат скоро. 

0
22/10/2015 16:17:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.