Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

eltop avatar eltop 15 Точки

Точен час

Здравейте! Моля, да качите на сайта и часовник. Качих домашно в последния ден от срока в 23:55 /според 3 компютъра, ТВ и три програми/. Но....тук ми изписа, че срокът е изтекъл и така и не ми прие домашното. Смятам, че за всички работещи,  учещи он-лайн /предимно нощем/ е важно да знаем според сайта колко е часа, за да не оставаме разочаровани, като бързаме да спазим срок и искаме все пак да изпратим домашното си. Надявам се на разбиране.

П.С.Изпратих предложението в 00:09 и ми изписа,че съм го изпратила в 00:15....

Тагове:
1
Предложения и проблеми 21/10/2015 00:19:19
ayylmao avatar ayylmao 3 Точки

Вече няколко пъти съм изпращал домашното буквално в последните 2 минути и не съм имал такъв проблем.

-2
eltop avatar eltop 15 Точки

Колега, случвало ми се е преди време /преди месеци, обаче.../  също да изпращам домашно в последните 5 минути и тогава също нямах проблем, но сега проблем има и може да видите по часа,  в който изпращате коментара си, примерно и часа,  който излиза във форума, че е така. Иначе нямаше да пиша :).

-1
Jason avatar Jason 1 Точки

И при мен се получи същата ситуация с предаване на домашно в последния момент (23:53h), на сайта вече беше излязло съобщение, че срокът за предаване е изтекъл. 

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Ами, не ги предавайте в последния момент :)

Иначе подкрепям - един глобален часовник или обратни броячи до крайния срок за предаване биха били доста полезни.

0
eltop avatar eltop 15 Точки

Мислиш ли, че ако разполагам с достатъчно време ще стоя до 00:00 часа последния ден, за да си предам домашното?! Но е редно да знам крайния си срок и да не оставам разочарована, като все пак отделям няколко нощи и накрая в 23:55 не успявам да кача "произведението си" и ми светва, че нямам предадено домашно и срока е изтекъл...За това помолих за часовник на сайта...

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Мисля, че ако нямаш достатъчно време - това е проблем, в/у който ако има как (а винаги има поне малко как) трябва да работиш. В реална обстановка е нормално да се качва доста преди самия DeadLine, за да се види дали всичко е ОК. 

И пак - СЪГЛАСЕН съм с теб, че тук в системата е редно да има часовник както и при истински deploy може да се види времето на сървъра.

Ето едно "хакче", което може да ползваш докато имплементират предложението ти - отваряш RSS Feed-a на форума: цък, почти в началото в тага <lastBuildDate> понеже се update-ва постоянно, ще намериш сървърното време.

0
GogoK avatar GogoK 80 Точки

Здравей Eltop, ако ти е натоварена програмата или решаваш трудно задачите и занапред имаш подобен проблем с недостига на време, хубаво е да знаеш, че може да си качваш домашното многократно. Всяко последно качено домашно е това което ще се проверява. Ако искаш може да ги качваш и 1 по 1 задачите(+ предишните!), стига да ти се занимава да архивираш след всяка решена задача, но е по добър вариант от колкото да не пратиш нищо. Успех

3
04/11/2015 13:32:45
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.