Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Въпрос относно екипен проект по Java

Здравейте,

участвам в екипния проект по Java, получих майл за график на защитите и след това влезнах в сайта на СофтУни за да видя съотборниците си. Проблема е, че директно ми излиза да ги оценявам и нямам директен достъп до контакт с тях, за това ги търсих, чрез търсачката на сайт намерих 2ма, обаче дргурия съотборник има прекалено много съвпадения и не можах да го намеря, а четвъртия въобще няма никакви посочени контакти. Някакви идеи, съвети имате ли?

Поздрави,

Антонио

Тагове:
0
Java Advanced
yanchev_i avatar yanchev_i 16 Точки

Здрасти, в графика за защита на екипните проекти, участниците в отборите са посочени с юзърнейм-ите си, от там можеш да ги вземеш и да ги търсиш в сайта на СофтУни.

Поздрави

0
dstefanova avatar dstefanova 67 Точки

Дам, има някакъв бъг, аз тъкмо им писах мейл на info@softuni.bg , за да знаят за проблема и да го отстранят :) Аз ги търсих в търсачката по юзърнеймове (че и на мен ми излизаха много match-ове), може да пробваш така 

Поздрави,

Деница

2
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

Здравейте,

Някой знае ли кога започва подготовката за екипните проекти?

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравей,

мога да ти кажа на миналия екипен проект по Advance C# какво направихме. Веднага щом разбрахме с кой сме в отбор се намерихме по фейсбук, направихме си група, използвахме trello.com за проекта и горе-долу всичко стартира на 21-22.09.2015 и предадохме проекта на 08,10,2015г., Сега виждам, че съотборниците вече си ги знам и от нас зависи колко бързо ще се организираме да започнеме проекта. Надявам се да съм ти помогнал.

Поздрави,

3
syssboxx avatar syssboxx 0 Точки

Здравейте,

знаете ли дали курсистите в отворения курс Java Fundamentals също ще могат да участват в екипния проект? Трябва ли някъде да заявим желание? В системата уж има задание, но аз все още не съм получила мейл за записване за проект, а то вече половината курс мина.

 

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Би трябвало да можете, но срокът вече мина, може и да има вариант да те включат, но трябва да попиташ или на място при Алекс или по телефона. По-добре не отлагай до понеделник, а звънни и попитай дали може да те включат.

0
23/10/2015 14:48:54
syssboxx avatar syssboxx 0 Точки

 Аз съм онлайн на отворения курс, ако това променя нещата. Очаквах да получа покана по мейл за записване и да ме включат в екип с други онлайн участници, нищо не съм получила обаче  :) Не знам дали вече не е прекалено късно, има ли някакъв емейл, на който се пише в такива случай ? Вие кога получихме покана за участие в проекта?

 

0
tanija avatar tanija 60 Точки

syssboxx мен ме вълнува същият въпрос. Ти получи ли, някакви отговори?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.