Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Лекция от 16-10-2015?

Здравейте,

нещо немога да разбера какво се е случило на 16-10.

На страницата на курса няма инфо, в ресурсите с видеата след лекцията на Вася, няма качено нищо. А лекция е имало...

Някой може ли да хвърли светлина по въпроса?

 

Тагове:
0
Teamwork and Personal Skills
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Не съм била, но понеже друг не отговаря, ще напиша аз каквото знам. Изместена е лекцията за CV и съответно са удължили срока за домашно. Има ли са две лекции - представяне на Code week  и Работа в екип, двете лекции са качени, можеш да ги видиш - намират се малко по-надолу като скролнеш следващите лекции. 

Хмм, вече и за се обърках, това, което ни написах май е било миналата седмица.

1
21/10/2015 12:59:29
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Благодаря за отговора! :)

Виждам че сега са качили видеото от "Успешна работа в екип", сутринта го нямаше

Като цяло мисля че е по - правилно когато има подобни промени, те да се отразяват и в самата страница. Защото съм сигурен че малко хора ще скролнат до дъното за да намерят например видеото на Вася от уикипедиа..

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.