Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

martin_varbanov avatar martin_varbanov 1 Точки

Проблем с output на jQuery

Здравейте колеги.

от няколко часа вече се опитвам да нипиша код на jQuery, който да ми взема 2 стойности от 2 text input-a, да провери коя стойност е по- голяма и да върне по- голямата и съответно по- малката в 2 отделни div-a. Всичко работеше без проблеми, докато не дойде момента на output-a. На практика всичко работи правилно, но output-a се задържа за броени милисекунди. Някой има ли идеи как да задържа перманентно output-a

 

https://github.com/martin-varbanov96/math-fmi/tree/master/isABiggerThanB/temp

0
Advanced Level: Front-End
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки
Best Answer

Имаш форма, а по подразбиране когато имаш бутон във форма действието му е да я събмитне, при което се презарежда страницата. В jQuery имаше нещо като prevent default action или нещо такова. Просто трябва да кажеш, че при клик на бутона не трябва да се изпълнява действието по подразбиране.

С чист HTML може да кажеш и просто type="button" на бутона, защото по подразбиране е "type=submit", но с jQuery мисля, че няма да е достатъчно.

1
martin_varbanov avatar martin_varbanov 1 Точки

Мерси много, няколко часа се мъчех, знаех, че е или нещо с бутона или самата click функция ама никога нямаше да предположа, че това е проблема. Просто махнах бутона и си сложих един див и го използвах като бутон, върше ми работа, мерси много за помощта :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.