Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Краен срок за плащане на таксата за ниво #1

Здравейте, имам въпрос.

От получения меил разбрах само, че срокът за записване (по първо класиране) е до 23 април включително. Това означава ли, че това също е крайният срок за заплащане на таксата?

т.е. Плащане на такса = Записване?

4
Въпроси за SoftUni
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Най-вероятно е така. 

0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

И аз се питах същото. Бях писал тема за разсрочено плащане и ми отговориха че ще има план. 

1
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Това с разсроченото плащане няма да е никак зле, че след Великден, пак ще постя до заплата. laughing

n.velchev95, я дай някаква информация, какво са ти отговорили за разсрочването, ако е удобно, разбира се.

0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Ами да Тук. Но явно не ми беше отговорил човек от екипа защото коментара му го няма. Нека все пка някой вътрешен член да каже. :) 

1
Ludmil.D avatar Ludmil.D 41 Точки

има възможност за студентски кредит при което реално расроченото плащане ти е по линия на кредита 1500 Е за всяко ниво 
подробности тук

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Все още няма отговор по темата? Надявам се, че утре не е късно да платя? Аз съм отбелязал, че ще платя кеш отдавна.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

До 28 април включително се приемат плащания.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.