Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Домашно от Тема 2, проекти за "Светльо Пиво"

Привет на всички!

Тук качвайте превю на вашите проекти по темата "Светльо пиво". Сигурен съм, че Светлин Наков ще ги следи с интерес :)

Другата част от домашното, снимките за обработка от Чепеларе качвайте само в студентската система, те не представляват интерес за широката публика.

За начало, моето скромно предложение от демото към лекцията.

Вие сте!

Тагове:
20
Photoshop
Miroslav_Dimov avatar Miroslav_Dimov 40 Точки

Страхотни са ви идеите браво.

2
28/10/2015 10:49:55
Miroslav_Dimov avatar Miroslav_Dimov 40 Точки

Е то и моето домашно :)

7
KMincheva avatar KMincheva 60 Точки

Този път домашното да си призная ме затрудни, но беше изключително интересно,  има  много хубави работи. Браво на всички колеги. :) 

14
Tairih avatar Tairih 26 Точки

7
kalia666 avatar kalia666 4 Точки

Това е моето творение за втори път ползвам фотошоп, незнаех много неща , как да загладя крайчетата и т.н. знам пренатрупано е.. благодаря предварително  на всички , който ще споделя мненеие / препоръки/ виждания/насоки ...

http://prikachi.com/images.php?images/849/8431849V.jpg

PS :даже не можах да намеря този чат от къде са сложа картинката си й за това видях от други колеги този сайт . 

2
28/10/2015 16:15:46
Radina21 avatar Radina21 72 Точки

Здравей, прочети първата страница. Няколко момичета стъпка по стъпка са обяснили как се качват, не е трудно. Ако искаш можеш да разгледаш как става точно и да редактираш изображението, за да се вижда, а не да стои като линк :)

1
NataliyaNaydenova avatar NataliyaNaydenova 26 Точки

Здравейте!

За да не създавам нова тема, реших да питам тук.

Имам проблем с първото условие на втора задача от второто домашно. Когато се опитам да  използвам content-awere, photoshop ми дава грешка: "Could not fill because there are not enough opaque source pixels". Опитах се да намеря някакво решение на въпроса в гугъл, но не успях. Някой имал ли е подобен проблем или случайно да знае как да го разреша?

0
28/10/2015 14:54:15
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Ще рече, няма достатъчно информация, за да запълни селекцията. Или сте на грешния слой, или трябва да се обърне селектираната област със маскираната... Вижте демото от видеата стъпка по стъпка.

1
NataliyaNaydenova avatar NataliyaNaydenova 26 Точки

Снощи си открих грешката. Оказа се, че съм избрала грешен tool за селектиране на бялото пространство.

0
innamorata avatar innamorata 12 Точки

Здравейте и от мен :) 

Имате прекрасни проекти! 

Ето и моето - имах много готини идеи, но съм прекалено начинаеща и накря излезе това :) 

6
28/10/2015 15:21:12
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Много сладко :*

0
borislav88 avatar borislav88 11 Точки

Тъй като в условието пишеше, че може и нещо друго - аз реших да експериментирам с друг тип колаж на тема бира :)

3
28/10/2015 15:44:33
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.