Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Домашно от Тема 2, проекти за "Светльо Пиво"

Привет на всички!

Тук качвайте превю на вашите проекти по темата "Светльо пиво". Сигурен съм, че Светлин Наков ще ги следи с интерес :)

Другата част от домашното, снимките за обработка от Чепеларе качвайте само в студентската система, те не представляват интерес за широката публика.

За начало, моето скромно предложение от демото към лекцията.

Вие сте!

Тагове:
20
Photoshop
MarinStoyanov avatar MarinStoyanov 7 Точки

Здравейте колеги и преподаватели.

Качвам и моята визия по задачката с колажа.

Nakova Beer - KV

 Ето и уеб колажа - тук малко ми се разми визията и не успях да пресъздам точно идеята си.

Svetlio Pivo - web

Успех на всички :)

6
ochikov avatar ochikov 35 Точки

 

Ето и моето предложение ;)

 

7
28/10/2015 23:00:43
lalence avatar lalence 5 Точки

5
danipetrova avatar danipetrova 120 Точки

Наздраве и от мен!

7
29/10/2015 00:21:26
tanml17 avatar tanml17 27 Точки

2
29/10/2015 10:34:41
Ivvas avatar Ivvas 9 Точки

Ето и моето предложение cheeky

http://prikachi.com/images.php?images/481/8433481k.jpg

1
KrasimirGG avatar KrasimirGG 10 Точки

Здравейте! Ето и моето СветльоПиво !

KrasimirGG 

https://plus.google.com/u/0/+KrasimirGeorgievIYI/posts/25DPQ6XwCjR?pid=6210986913984670642&oid=113472023652025077285&authkey=CIGTg_mip8SatwE

 

0
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

На някой дали му се е случвало, когато иска да си ресайзне снимката , в интерфейса да липсва отметката констрейн пропоршънс и да не може да наруши пропорциите на изображението. Например не може да направи изображението квадратно и т.н.

0
29/10/2015 11:22:45
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Трябва първо да се цъкне Resample Image, ако ще се променя броя пиксели по какъвто и да е начин.

0
29/10/2015 13:52:32
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Въобще нямам отметка constrane proportions  ..... resample image е единствената отметка, която имам на image size, другите 2 ги няма.

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Хмм... Такова не бях виждал. Може ли скрийншот? Пробвайте да ресетнете всички настройки на Photoshop. Става, като веднага след стартирането натиснете едновременно трите клавиша ctrl+alt+shift. Появява се въпрос дали да се изтрият настройките, казвате йес и така. Ако пак не стане, работата отива на преинсталиране.

0
christomitkov avatar christomitkov 67 Точки

Колеги, поздравления за идеите. С малко закъснение добавям и своя вариант. 

7
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.