Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aneliq180194 avatar aneliq180194 8 Точки

Photoshop - Домашно Тема 2

Здравейте,

може ли някой, който е разгледал последното домашно да ми помогне с размера на файла от Задача 2.1. : "Запишете кадъра с основа 100 мм, 300 ppi." Не съм наясно височината или ширината трябва да ни е с тези размери.

Тагове:
1
Photoshop 24/10/2015 00:08:34
kasiopeq avatar kasiopeq 4 Точки

Според мен широчината

2
aneliq180194 avatar aneliq180194 8 Точки

И аз така мисля, но ми се получава много малко изображение.

0
kasiopeq avatar kasiopeq 4 Точки

Може би е малко заради резолюцията, пише 300 ppi

1
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Основа на кадъра, ще рече широчина. 100 мм са 10 см, не би трябвало да е много малко, ако е спазена и резолюцията, това са към 1200 пиксела

4
aneliq180194 avatar aneliq180194 8 Точки

Разбрах, благодаря.

0
stefoto avatar stefoto 51 Точки

1181, ако трябва да бъдем точни :)

1
darinailcheva avatar darinailcheva 19 Точки

Основа = ширина според мен.

 

2
24/10/2015 18:11:18
dessytomova avatar dessytomova 7 Точки

Предполагам трябва да се използва и опцията resаmple image, нали? Иначе не успявам да го направя.

0
aneliq180194 avatar aneliq180194 8 Точки

Аз от image size успqх да го направя.

0
27/10/2015 23:29:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.