Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stani avatar Stani 32 Точки

Ниво 1 - За всеки курс отделен изпит ли ще има?

Логично звучи изпитите да са отделни за всеки курс (Java Basics, HTML and CSS, JavaScript Basics, PHP Basics и Работа в екип.). Ако е така, как точно ще се провеждат - един след друг или в края на Ниво 1.  Предполагам много скоро ще разберем, но бях любопитна. :)

 

Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
reivs avatar reivs 15 Точки

Според мен системата ще бъде ->взимаш материал - държиш изпит, а не всичко в края с риск да се превърне в каша laughing

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Точно така ще бъде ! 

1
reivs avatar reivs 15 Точки

Дано още в началото да качат и някакви пробни изпитни варианти, за да можем след като изрешим задачите да имаме повече време за тренировки върху тях и силно бих се надявал в края на всяко домашно да има задача с ниво на трудност като на изпита за да няма въпроси какви и колко трудни ще са задачите, пък и хората ще са прекарали повече време в упражнения над по-трудни задачи, което мисля че ще е добре като цяло ;)

0
pecata avatar pecata 17 Точки

А в каква последователност ще бъдат курсовете? Питам защото до 7ми май има достатъчно време и можем да се подготвим за един по-добър старт. 

2
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Значи, да обобщим, отделните курсове във всяко ниво ще се провеждат един след друг, а не паралелно, нали?

А ще има ли все пак курсове, които да се застъпват?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Курсовете ще протичат последователно, а не паралелно.

3
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Благодаря за отговора!

А това означава ли, че изпитите за всеки курс ще са дати през семестъра, а не всичките изпити накуп накрая на семестъра?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Точно така - ще са през семестъра, не накрая. :)

5
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

И мен ме интересува това. Ясни ли са датите на изпитите?

Онлайн записалите се трябва да посетят SoftUni само за тези изпити, нали?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Не са ясни и най-вероятно ще стават ясни чак когато наближат.

На вторият въпрос - да, само за изпити идват онлайн студентите.

1
ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Понеже след всеки курс ще има изпит, значи ли това, че ако не съм взел примерно Java-та няма да бъда допуснат до HTML-a ?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Ще бъдеш допуснат до следващият курс, обаче няма да можеш да запишеш следващото ниво. Обаче пък ако не вземеш само Java-та можеш да си вземеш другите и после да запишеш онлайн и да учиш само за JAVA примерно :)
0
svetoslavpopov avatar svetoslavpopov 20 Точки

До колкото знам ще бъде всеки курс сам за себе си, с отделен изпит и най-вероятно до следващия курс ще те допускат ако си минал всички изпити с необходимите резултати. Но въпреки всичко взимай си изпитите с 350+ точки и изобщо нищо не трябва да ти пука за другите неща. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.