Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

От това по-ясен отговор не виждам накъде.

Вярвам, че утре сутринта, клипът ще е вече обработен и ще можеш да го гледаш.

0
Jivko1 avatar Jivko1 56 Точки

За съжаление, от тази лекция всички видеа са с ужасен звук, особено както ги гледам аз на бързи обороти - почти не се разбира нищо. Първата лекция беше доста по-добре като качество. Дано следващите са по-добре.

1
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Всяка лекция е водена не един или два пъти и съответно има не едно или две видеота. Това е чудесна възможност, ако "твоето" видео не е с достатъчно ясен звук или пък лекторът не обеснява материала подобаващо, да си изберете онова видео, което най-много ви допада. Освен това ако гледате повече от едно видео на една и съща лекция като заглавие, със сигурност ще научите повече неща, които да са ви от полза вбъдеще.

0
Jivko1 avatar Jivko1 56 Точки

Ами става въпрос за лекцията от Photoshop курса на 21 и 22 октомври "Работа с файлове. Редактиране (edit menu)". Не намирам други видеа на тази лекция освен на тези две дати, които според мен не се чуват много добре. Ако ти знаеш къде има други видеа, би ли ми изпратил линк, за да ги гледам (макар, че вече се справих и с това качество).

Поздрави

1
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

@devil С нещо мога ли да помогна? Имате ли конкретен въпрос?

0
devil avatar devil 13 Точки

Не, благодаря. Липсваха ми точно няколко изречения от видето - вече, като е налично, гледах и съответно навързах нещата. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.