Loading...
nikola_hristov avatar nikola_hristov 0 Точки

Въпроси относно Advanced Level

Двата модула Frond-end и Back-end едновременно ли се провеждат?

Студентите ли избират кой модул да запишат или има класиране?

Могат ли да запишат и двата или пък само единия?

(btw в учебния план едното "end" е с малка, а другото с голяма буква)

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 27/10/2015 16:27:50
nikola_hristov:
Получих отговор.
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки
Best Answer

Сега има Front-End /аз вече се записах/ стартира на 30-ти ноември.Вървят последователно а не паралелно и зада запишеш следващо ниво трябва да си взел поне 3 изпита от предишния модул.

2
TonislavAtanasov avatar TonislavAtanasov 86 Точки

Здравей!

До колкото знам модулите се редуват. Т.е. 6 месеца Front End, полсе 6 месеца Back End. Ти записваш това, което се пада подред когато завършиш Fundamentals нивото. Не вървят заедно. Но след Fundamentals можеш да запишеш който и да е от двата (но може да се наложи да чакаш докато почне модула, който искаш, така че според мен си ги карай наред). За повече информация се обърни към администрацията на СофтУни по мейл или телефон. Те ще ти дадат най-вярна информация и то на момента.

Поздрави!

1
nikola_hristov avatar nikola_hristov 0 Точки

Искрено се надявам да е така.

0
27/10/2015 16:35:41
nikola_hristov avatar nikola_hristov 0 Точки

Както го описа. Последователно,а не паралелно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.