Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

[Video] Homework - Introduction to Programming

Здравейте колеги,

записах едно видео, как решавам първото домашно Introduction to Programming. За пръв път записвам подобно видео и се надявам да ми върнете какъвто и да е feedback, за него. Извинявам се за лошото качество на звука и затова, че като пиша се чува доста силно. Ако евентуално Ви хареса или както накрая споменавам, поне на един човек да е било полезно, ще запиша и за следващата тема.

Линк към видеото smiley

Поздрави и очаквам мненията Ви.

0
Programming Basics 28/10/2015 12:08:55
hackthecode avatar hackthecode 55 Точки

Здравей колега,
как да открием въпросното видео ?  Липсва линк , поздрави.

0
bety_1988 avatar bety_1988 49 Точки

Аз също не виждам линк, но ще ни бъде полезно да има качени такива материали, начинаещи сме и всяко едно обяснение към задачите е плюс за нас.

0
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Колеги голям резил стана, че забравих линка. Извинявам се.

Сутрин рано, преди да пия кафе, няма да пускам теми във форума.laugh 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.