Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GoShow avatar GoShow 595 Точки

Въпрос относно записването и стипендиантите

Хората, които имаме по 500 точки и чакаме евентуално за втори мейл за събеседване.Трябва ли да се запишем за присъствено обучение, без да плащаме примерно да се запишем с плащане в брой и тогава да чакаме мейл, или просто си изчакваме до утре и тогава се записваме?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Ясно е написано в изпратения мейл, че е хубаво да се изчака до утре. При липсва на друг мейл всеки може да прецени в каква форма иска да се запише. 

0
dentia avatar dentia 362 Точки

Аз видя ли бутон, трябва да го натисна, и съвсем машинално заявих плащане в брой. Питах във фейсбук дали трябваше да го правя това, и те ме успокоиха, че ще изтрият плащането, ако съм стипендиант. Изчакай до утре със записването... дано да чакаш и по-малко. smile

1

Не смятам за нужно да правя нова тема, та да попитам тук: знаете ли дали може ниво #1 да се запише online, и след това ниво #2 да се запише присъствено, при евентуален необходим успех и т.н. ?

1
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Да разбира се ,че може

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Всъщност чакайте направо обаждане утре :)

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Обаждане е супер :) А да попитам, ако случайно има вече взето решение, горе-долу кога ще се провеждат интервютата? Питам за да можем хората, които са решили да се върнат малко по-раничко за празниците по градовете си да спим по-спокойно днес/утре без да се притесняваме, че трябва извънредно да се връщаме в София по празниците :)

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Интервюто ще бъде по телефона. По-оптимално е откъм време - тъкмо няма да ви разкарваме, а и ще може да приключим утре. Ако трябваше да ви викаме на живо, сигурно чак във вторник щеше да може да се организират повечето. :)

2
GoShow avatar GoShow 595 Точки

А към колко часа евентуално да го очакваме, аз лично предполагам и други от 13 до 17 сме на курса по комуникационни умения. В смисъл ще сме в сградата, а евентуално ще провеждаме интервю по телефона :).

0
evstati.zarkov avatar evstati.zarkov 40 Точки

Здравейте,

Имам следното питане. за събеседване се викат първите 30 в класирането( ако съм разбрал правилно), и  трябва да са присъствено, ако от тези 30 човек аняколко решат да продължат онлайн  как ще се процедира?

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте, ще проведем още интервюта, така че накрая стипендиантите да са 10% от записалите ще.

0
dmdbrv avatar dmdbrv 17 Точки

И аз да попитам, за да не отварям нова тема.

Ако ниво #1 го караме онлайн, можем да запишем ниво #2 присъствено, но имаме ли право в това ниво #2 да сме стипендианти (ако имаме отличен успех)?

И също така - при онлайн обучението критериите за крайната оценка пак ли ще са както при присъственото - тоест домашните и проверката им ще се включват ли в оценката или ще бъде както при подготвителния курс -> оценка = 100% изпит + 10% бонус от форумна активност?

0
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Относно определянето на стипендиантите, това става в края на всяко ниво.

А относно записалите първо ниво онлайн и домашните. Честно казано и аз се надявам на отговор на този въпрос, но в условията на университета, с които трябва да се съгласим, преди да запишем първо ниво, пише че и присъствените и онлайн студентите трябва да предават домашни:

"Студентите, записани в присъствена форма на обучение посещават занятията, изготвят и предават домашни работи, участват в дискусионния форум, явяват се на изпити на място в учебната зала, участват в разработването и представянето на индивидуални и екипни проекти.

Студентите, записани в онлайн форма на обучение имат достъп до видеоматериали от проведени занятия, изготвят и предават домашни работи, участват в дискусионния форум, явяват се на изпити на място в учебната зала, участват в разработването и представянето на индивидуални и екипни проекти. "

 

От това става ясно,че вече разликата между онлайн и присъствено е единствено в посещенията на лекциите. Би било супер, ако някой от екипа на СофтУни потвърди :) за да знаем със сигурност, вероятно много хора, записващи онлайн може да останат с грешна представа по този въпрос.

Поздрави!

1
batebobo avatar batebobo 90 Точки

И аз да питам като малко по-неориентиран: На интервю се викат първите 30 в крайното класиране (местата, които можем да видим в профилите си) нали? При положение, че съм на 40-то място има ли смисъл да се надявам на нещо? :D

0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Ако поне 10 човека от пъвите 30 се запишат онлайн, ще имаш шанс .

1
anilak avatar anilak 28 Точки

Аз съм на 36 място и вече се записах онлайн. Успех.

1
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Благодаря за мненията :)
Аз си падам малко оптимист и ще почакам до утре ^^

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.