Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Проблем с Enhancv

Добър ден колеги. Тъкмо пробвах сайта: enhancv.com, който би трябвало да ни помага при създаването на CV.  За нещастие нещо се бъгна и след като 2-3 пъти почвах наново да си пиша CV-то, изведнъж спря да сейва прогреса ми. После даже не успях да си сваля наполовина направеното CV. Добре, че сайта е още в тестови режим иначе щеше да е много смешно положението. Всякакви коментари относно подобни случки с въпросни сайт са добре дошли. Лична аз много го харесвам и съм решил да го тествам отново след ден-два, но идеята ми беше да си направя CV и да го пусна като домашна за и без това наложителната такава. Някой има ли информация какво се случва с този сайт и кога ще се оправят пробемите?

Тагове:
3
Teamwork and Personal Skills 03/11/2015 12:20:24
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, ще препратим проблема ти на колегите от Enhancv. Очаквай отговор. 

Благодарим!

1
03/11/2015 12:35:36
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Няма проблем. Все пак е всеобщ интерес сайтът да работи за да го ползваме ефективно.

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

На мен https://app.enhancv.com/ не ми го отваря изобщо. Записах се за безплатното бонус CV за 20$, но доколкото разбирам и в момента трябва да мога да build-вам нещо? Ако не е бъг, може ли hint какво не правя точно :?

EDIT: Без secure протокол успявам да го отворя. Start building now и Let's get started бутоните са вързани към различен таргет.

EDIT 2: 404 при опит за сдвояване с Facebook API

0
03/11/2015 13:02:02
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Все пак нека да не забравяме, че това е старт-ъп и е все още е на ниво БЕТА, така че бъз бъгове няма как ..., но да се надяваме, че скоро ще ги оправят. Иначе като дизайн и идея, ми допада страшно много и съм сигурен, че напревеното чрез този сайт CV със сигурност ще се откроява от останлите, което само по себе си вдига и шанса за успех.

Поздрави

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

И на мен много ми допада и вбъдеще вероятно ще е доста силно потребителското преживяване! Надявам се не се е счел за "hate" коментара ми, а по-скоро като "report" :)

0
ViktorKirilov avatar ViktorKirilov 0 Точки

Здравей. Възможно ли е да обясниш подробно кога точно се появява тази грешка? Когато се отваря facebook popup-а, забраняваш ли достъпа до някои права? Логвал ли си се преди с email-ът, който ти е свързан с facebook account-а? Освен тази грешка появява ли се някакъв error message?

0
volen.vulkov avatar volen.vulkov 0 Точки

Хей,

съжалявам за проблема. Можеш ли да ми пишеш на vulkov@enhancv.com името и мейла с които си се логнал?

0
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

ето и грешката която ми дава на мен. Наи-горе в ляво ми изписва с червени букви и една светкавица: Error. Could not save

1
ViktorKirilov avatar ViktorKirilov 0 Точки

Здравей. Проблема със save-a все още ли го има? 

0
mitee avatar mitee 0 Точки

Здравейте, при мен от няколко седмици при Start building now ми дава ERR_CONNECTION_REFUSED  :(.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.