Loading...
brusesv avatar brusesv 5 Точки

Как да си свалим MSDN ?

Във видеото от първа глава на книгата за C# има задача да си свалим MSDN и да го инсталираме.На страницата на Microsoft е с абонамент. Какво да правим??

Тагове:
0
Programming Basics
bety_1988 avatar bety_1988 49 Точки

Аз нищо не съм сваляла. Ако ми трябва нещо от библиотеката, влизам в страницата и си търся каквото е нужно. Влизам тук:

https://msdn.microsoft.com/subscriptions

На същата страница има и tab Downloads, проверете дали от тук не може да се свали. :)

1
hackthecode avatar hackthecode 55 Точки

Ако имаш в предвид това:

Упражнения
1. Запознайте се с Microsoft Visual Studio, Microsoft Developer Network (MSDN) Library Documentation. Инсталирайте

То идеята е преди всичко да се запознаеш с Microsoft Visual Studio  и Microsoft Developer Network (MSDN)  - какво представляват. След което сам ще установиш кое може да се инсталира и кое не може.
Първо ти препоръчвам да потърсиш в google или wikipedia какво представлява MSDN.
След това да си свалиш  и инсталираш Microsoft Visual Studio.

Надявам се да съм хвърлил поне малко светлина по  въпроса ти.

smiley Успех! 

0
03/11/2015 17:16:27
brusesv avatar brusesv 5 Точки

Става въпрос за следното : http://image.slidesharecdn.com/01-introduction-to-programming-110627100123-phpapp02/95/01-introduction-to-programming-38-1024.jpg?cb=1309173177

MSDN ясно че е мрежа от разработчици на Майкросфт както гласи названието-  разбираемо няма какво и как да се сваля.

Аз си мислех,че става въпрос за документация или за библиотека /MSDN Library/.

Или е зададено грешно(можеш сам да видиш от линка) или аз нещо не разбирам.

Все пак благодаря за отговорите.

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

И аз го разбирам като теб - да става дума за офлайн документацията, ето едно късо tutorial-че: цък (за по-стара версия на VS, но мисля, че в момента е сходно)

0
04/11/2015 10:39:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.