Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radoslav_d avatar radoslav_d 12 Точки

Решаване на задачи за подготовка за 08.11

Колеги, в петък - 06.11.2015 г. аз и колеги се събираме в сградата на Софт Уни, за да решаваме задачи за изпита. Всички са добре дошли и особено ако са ментори. Събираме се в 9, но ще сме там цял ден, така че който иска и може да заповяда (две глави са по-добре от една и колкото повече, толкова повече)!

Успех на изпита!

Тагове:
0
Programming Basics
raging avatar raging 92 Точки

Къде по - точно , в кафето ?

0
dZf1aeA-KlimentHristov avatar dZf1aeA-KlimentHristov 56 Точки

Здравейте , 

аз до сега се упражнявам за фигурки , но ще ми е нужно и упраженения и за другите естествено.

В 9 вечерта ли се събирате или от сутринта , защото ми се идва но съм на работа, и някаде до 5 6 съм зает. 

След това искам да дойда и аз да решавам с вашата група.

Моля пишете по темата с малко повече информация .

Ако има и ментори за помощ за разяснения за някои задачи, ще е от полза да научим нещо ново .

 

Благодаря

1
radoslav_d avatar radoslav_d 12 Точки

Събираме се сутринта, но ще сме там цял ден. Като свършиш работа ме търси във facebooн https://www.facebook.com/profile.php?id=100000353234692 и ще ти кажа дали сме още там или не. Не зная дали ще има зала, но и в кафето да съм ще решавам. Може и при охраната да стоя, важен е резултата. Ако това мине през погледа на някой ментор, моля да дойде! Имаме нужда от Help

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.