Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

adelayda avatar adelayda 36 Точки

Ще има ли подготовка за изпит (решаване на примерен изпит)?

Здравейте, искам да попитам дали се предвижда подготовка за изпита, т.к. не я виждам предвидена в програмата.
Имам предвид решаване "в клас" не примерна изпитна тема, както преди досегашните редовни изпити в СофтУни.

Мисля, че ще бъде полезно.

Благодаря!

Тагове:
7
Photoshop
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нямаме предвидена отделна дата. Затова отворих нова тема [Useful Info] Photoshop - Въпроси и предложения, където можете да зададете въпроси и да направите предложения за обсъждане в залата по време на следващите 3 лекции. Вече стана въпрос, че ако сте направили всички домашни успешно, не би трябвало да имате проблем с изпита. Няма да има нищо по-различно, просто ще трябва да се комбинират техниките и знанията.

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.