Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aslv1 avatar aslv1 304 Точки

В откриващата лекция Наков каза, че няма да има почивки.

0
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Нивата ще са по 4 месеца, а по план на година ще се минават 3 нива, т.е. няма да има някаква почивка между отделните нива.

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Значи ще е яко учене, аз се чудех дали ще има примерно нещо от рода на 1 седмица, да отскокнем до моренцето набързо laughing Както дойде cool

1
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки
Доколкото си спомням на въведителната лекция Наков каза, че ще ни пусне 3 дни да видим морето. Ама се замислих дали е възможно да направи семинар там както на Боровец ще е готино.
5
gudov avatar gudov 274 Точки

Аз не виждам, какъв е проблема да изпуснеш 2 лекции присъствено и да ги гледаш онлайн и ето ти поне 10 дена почивка.

2
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

Мисля, че ще имаме карти и на входа ще се маркираме тоест присъствията ще са ни точки smile

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Мда, но все пак е добре да присъстваме на всички лекции, поне аз така мисля де.. Не ми се ще да изпускам нищо, после не обичам и забързаното наваксване, сега от ниво #0 изпуснах 2 лекции и ми дойде нагорно с домашни и т.н., така че би било хубаво, ако има няква регламентирана седмица, ще видим кво ще стане де .foot-in-mouth

2
gudov avatar gudov 274 Точки

Не знам. На мене като цяло ми се вижда тъпа идеята да се ходи на лекции. За упражненията е друг въпроса.

1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

@gudov

Ако си присъствено определено е в твой много силен интерес да присъстваш ако имаш намерение да се бориш за нещо. Ако ли не... те упражненията са непременно след лекциите, така че ако не знаеш в колко точно свършва дадена лекция няма как да не хванеш някаква част от нея. Друг е случая ако решиш да идваш последния половин-един част от цялостната лекция но ако си на 1 час път от залата си е голяма загуба на време за толкова малко ;)
@vvulevv За поста ти с времето за моренце... то ако имаме по 1 седмица почивка между нивата то 1-во ниво свършва септември :D А септември на моренце не е много голям филм повярвай ми :P

1
svetoslavpopov avatar svetoslavpopov 20 Точки

Те все казват, че индустрията не спи, за това... никаква почивка :( :D

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Хаха, еми то принципно стига да изпуснем един понеделник през юли - август и се получава 1 седмица. Може да се навакса! laughing

0
Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Не се шашкай! Много добре си спомням, че Наков каза на встъпителната лекция, че в края на август ще имаме малка почивка, и на него му се ходи до моренцето. Но ще е малка, а ако ти е точно преди някой изпит - хич няма да ти е до почивка! :)

1
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Хах, ще се оправим с изпити и т.н., дано има и за разпускане!

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще има 1 седмица почивка през август. Като наближи, ще уточним кога точно.

3
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

А, екстра, ще зърнем морето, все пак!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.