Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

В откриващата лекция Наков каза, че няма да има почивки.

0
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Нивата ще са по 4 месеца, а по план на година ще се минават 3 нива, т.е. няма да има някаква почивка между отделните нива.

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Значи ще е яко учене, аз се чудех дали ще има примерно нещо от рода на 1 седмица, да отскокнем до моренцето набързо laughing Както дойде cool

1
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки
Доколкото си спомням на въведителната лекция Наков каза, че ще ни пусне 3 дни да видим морето. Ама се замислих дали е възможно да направи семинар там както на Боровец ще е готино.
5
gudov avatar gudov 272 Точки

Аз не виждам, какъв е проблема да изпуснеш 2 лекции присъствено и да ги гледаш онлайн и ето ти поне 10 дена почивка.

2
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

Мисля, че ще имаме карти и на входа ще се маркираме тоест присъствията ще са ни точки smile

0

Мда, но все пак е добре да присъстваме на всички лекции, поне аз така мисля де.. Не ми се ще да изпускам нищо, после не обичам и забързаното наваксване, сега от ниво #0 изпуснах 2 лекции и ми дойде нагорно с домашни и т.н., така че би било хубаво, ако има няква регламентирана седмица, ще видим кво ще стане де .foot-in-mouth

2
gudov avatar gudov 272 Точки

Не знам. На мене като цяло ми се вижда тъпа идеята да се ходи на лекции. За упражненията е друг въпроса.

1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

@gudov

Ако си присъствено определено е в твой много силен интерес да присъстваш ако имаш намерение да се бориш за нещо. Ако ли не... те упражненията са непременно след лекциите, така че ако не знаеш в колко точно свършва дадена лекция няма как да не хванеш някаква част от нея. Друг е случая ако решиш да идваш последния половин-един част от цялостната лекция но ако си на 1 час път от залата си е голяма загуба на време за толкова малко ;)
@vvulevv За поста ти с времето за моренце... то ако имаме по 1 седмица почивка между нивата то 1-во ниво свършва септември :D А септември на моренце не е много голям филм повярвай ми :P

1
svetoslavpopov avatar svetoslavpopov 20 Точки

Те все казват, че индустрията не спи, за това... никаква почивка :( :D

0

Хаха, еми то принципно стига да изпуснем един понеделник през юли - август и се получава 1 седмица. Може да се навакса! laughing

0
Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Не се шашкай! Много добре си спомням, че Наков каза на встъпителната лекция, че в края на август ще имаме малка почивка, и на него му се ходи до моренцето. Но ще е малка, а ако ти е точно преди някой изпит - хич няма да ти е до почивка! :)

1

Хах, ще се оправим с изпити и т.н., дано има и за разпускане!

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5429 Точки

Ще има 1 седмица почивка през август. Като наближи, ще уточним кога точно.

3

А, екстра, ще зърнем морето, все пак!

1