Loading...
Ivvas avatar Ivvas 9 Точки

Аз също имам проблем и много бих се радвала, ако някой обясни. Все си мисля, че проблемът е в размера на колажа, но...

0
svetivdim avatar svetivdim 0 Точки

Просто аз никъде не виждам опция за ъплоуд

0
svetivdim avatar svetivdim 0 Точки

Благодаря колега да отговора.Ще се опитам по посочените от теб начини

0
Radina21 avatar Radina21 72 Точки

Здравей, домашното се качва на тази страница https://softuni.bg/trainings/1215/photoshop-october-2015# където пише избор файл. Но първо трябва да архивираш файловете в rar, 7z, zip и да не превишава 10 mb.

 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

На мен не ми е много ясен въпроса така формулиран. Опитваш се да качиш домашно в системата или се опитваш да публикуваш картинка в тема във форума?

На първото вече имаш отговор, а за второто:

Това се намира в десния ъгъл на редактора, след което ще ти се отвори това:

И посочваш пътя където е качена. Аз използвам http://prikachi.com.

На някои браузъри можеш и директно да завлачиш картинката от файловата ти система.

0
05/11/2015 14:02:23
AisuFenrir avatar AisuFenrir 17 Точки

Добър ден,

Да спомена, че и аз имам проблем с качването на домашното от тема 3... понеже само проекта ми за Halloween е 35мб...няма да може да бъде качен в системата...освен да го направя на JPG...
Ако има друг вариант, моля споделете...

Благодаря!

0
SteliyanaZhekova avatar SteliyanaZhekova 28 Точки

Здравей колега,

Няма проблем да са jpg. В условието на задачите си пише обичкновено, кое е за предпочитане да е psd, но няма проблем всичко да е в jpg, когато не се събира. Надявам се, че няма колеги, които да намалят оценки за такова нещо.

0
AisuFenrir avatar AisuFenrir 17 Точки

Напълно разбираемо, но на мен ми се искаше всеки, който ми свали домашното да може и да го разглежда...както и аз на другите...за мен лично това е най-ценното при проверките на домашните... ;) Хем проверка...хем ноу-хау ("крадене на идеи") за едни бъдещи начинания :) 

Карай, здраве да е :)

0
SteliyanaZhekova avatar SteliyanaZhekova 28 Точки

Аз качвам с copy и paste - в полето за коментар. Видях коментари, че не става при всички. Предполагам, че зависи от размера на снимката, да не е много широка в пиксели. Когато качвах я намалих по преценка и стана.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.