Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

verjimeister avatar verjimeister 0 Точки

Цялостно инфо за университета

Здравейте, аз съм 10 клас, но реших че от сега би трябвало да се ориентирам какво искам да уча и съответно да работя и реших да се занимавам със софтуер поради многобройни причини.Та започнах да се интересувам къде е добре да следвам за тази работа и т.н. и много хора ми препоръчаха Софтуерния университет, но ми казаха че е малко по-различен от другите, че не излизам с диплома призната от държавата и такива неща та исках да получа малко повече инфо от първа ръка за това какъв е приема , какви са таксите, колко време продължава обучението и такива неща, най-обща информация. Благодаря предварително ! :)

0
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Здравей,

Има и вариант да получиш призната диплома като се възползваш от дуално обучение с университет-партньор. Така или иначе тя не е важна, важни са знанията, които ще пожеш. Аз лично нямам диплома за Висше, но работя в индустрията. Също това никога не е било проблем когато съм се явявал на интервюта.

Информация за това, за приема, за цените и за цялостното обучение можеш да намериш на сайта тук (цък)

Когато го изчетеш ако имаш допълнителни въпроси може да ги зададеш в темата.

А относно това дали СофтУни е добро място където да научиш програмиране и успешно да започнеш работа - твърдо ДА и доказателство за това са всички преминали до сега обучението :)

Поздрави и успех!

1
05/11/2015 14:13:12
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.