Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

martinlyubenov avatar martinlyubenov 1 Точки

0 точки на The Better Music Producer - изпитна задача?

 Доста време си играх с кода(главно докато успея да сметна процентите...) и накрая като си помислих, че ще даде доста точки, ми върна 0. някой може ли да ми обясни от къде идва това?

https://gist.github.com/martoly/aa4d715b7c91d503b81a

ПС. след като поставих една точка ми върна 50 точки, но все пак не мога да си обясня къде са останалите.

0
Programming Basics 05/11/2015 17:15:21
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Гърмят ти нулевите тестове, виж си ги в детайлите в системата. Доколкото виждам някакви точки липсват и има на места излишни интервали, възможно е да ти е вярно решението.

1
martinlyubenov avatar martinlyubenov 1 Точки

https://gist.github.com/martoly/092bbd7138ba9ee206f4

С това отново не дава повече от 50 точки. Впрочем, при сбора ор печалбата от албумите ми връща 53941.8127,а не 53941.8126, както би трябвало да е. Възможно ли е от там да идва липсата на повече точки и от къде е тази  0,0001 в повече?

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Не съм гледал кода и не знам задачата, но е възможно това да е причина : ) Диф-чекъра не го интересува дали има само 0.000001% несъвпадение в отговорите. Едното е вярно, другото - грешно.

1
thomadtom avatar thomadtom 3 Точки

Музиката, която обичам да я слушам, кара ме да разсея притесненията и тревогите.

0
27/06/2020 07:45:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.